Partners – finanční poradenství


Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zastává hlavní motto a slogan „Finanční poradenství jinak“. A jak tedy? Dle webových stránek www.partners.cz tato firma nabízí objektivní, férové a hlavně nezávislé poradenství v oblasti rodinných financí a osobních rozpočtů. Odborníci z Partners umí poradit, jak vyřešit spoření na důchod či třeba i jak ušetřit na hypotéce. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Poradenství od Partners je nazýváno zkratkou APS – a ta v sobě skrývá slova Analýza, Poradenství a Servis.

Historie společnosti

Společnost Partners byla založena v roce 2007 v Praze, a to rovnou jako společnost akciová. Ve velkém ji proslavil především bývalý člen předsednictva, Tomáš Prouza – tedy český ekonom a rovněž bývalý náměstek ministra financí. V Partners působil do roku 2011.

Poradci a pobočky Partners

Partners ve své hlavní centrále v Praze zaměstnává zhruba 96 pracovníků a celkově disponuje okolo 3600 poradci – a to není zrovna málo. Na území České republiky se nachází 26 klientských center a menší pobočky jsou rozmístěny ve všech jen trochu větších městech.

Kariéra

Pakliže by nás zaujala možnost kariéry u Partners, můžeme si prohlédnout nabídku volných pracovních míst, která je zobrazována na webových stránkách. Nejčastěji jsou samozřejmě hledáni finanční poradci. Kritériem pro možnost vykonávání této pozice u Partners je minimálně ukončené středoškolské studium. Mezi další požadavky pak patří komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a cílevědomost.

Nabídka produktů

Partners v rámci svého servisu (tedy poslední složce finančního poradenství) nabízí finanční produkty od více, než 50 smluvených společností. Patří k nim velké banky, spořitelny a spousta dalších. Mezi produkty patří konkrétně úvěry, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, leasing a úvěry na automobily.

Ocenění

Společnost Partners se výrazně mediálně zviditelnila zejména v rámci spolupráce s Českou televizí na projektu a pořadu Krotitelé dluhů, který sledoval osoby ve finanční nouzi a poskytoval jim následné poradenství. Mimo to je však také partnerem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a spolupracuje na několika charitativních projektech (v minulosti podpořili například Nadační fond Krtek, Domov pro seniory v Lanškrouně či Dětské centrum Jilemnice).

Kontakt

Hlavní centrála společnosti Partners se nachází na této adrese:

 • Partners Financial Services, a.s.
 • Prague Gate, 4. patro
 • Türkova 2319/5b
 • 149 00 Praha 4 – Chodov

Více informací pak můžeme nalézt na webové stránce www.partners.cz.


Partners – finanční poradenství
3.8 (75.71%) 14

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

18 zkušeností s Partners – finanční poradenství

 1. RichardOS napsal:

  Bylo mi doporučeno kontaktovat někoho z partners pro mou potřebu. Vzhledem k tomu že je to firma která se zaměřuje hodně na investování a to já beru jako dlouhodobé spoření tak jsem neváhal. Nejedná se o nezávislé poradce, kterým člověk může naletět ale o firmu s dobrým jménem proto jsem do toho šel.

  • IvanMálek napsal:

   Souhlasím s vámi Richarde myslím si, že partners v oblasti investic mají co nabídnout.

 2. LiborHajs napsal:

  Já tuhle firmu klidně doporučím. Zaměstnává kvalitní lidi a mám srovnání i jinými podobnými institucemi a tady jsem už nejdéle což o něčem svědčí.

  • MartinL napsal:

   Libore měl jsem to podobné. Poradce kterého jsem měl od nejmenované společnosti jsem musel změnit, jelikož mi jeho služby nevyhovovaly. Málo času, málo práce a skončilo to nezvedáním telefonů. Vzhledem k tomu jsem vyhledal pana Jiřího Lamku z partners a uplně jiné jednání a přístup takový jaky jsem si představoval.

  • Z napsal:

   Dobrý den Partners rozhodně NEEEEEEEE!!!POZOR NA NĚ!!!!!
   v měsíci březnu jsem uzavřel se společností Partner smlouvu o refinancování mého úvěru. Zároveň jsem uzavřel i životní pojištění, důchodové a v podstatě si vzali na správu veškeré mé smlouvy.
   Refinancování úvěru bylo domluveno u Hypotéční Banky a domluveno bylo že splátky budu zasílat od 09/2017.Partners jsem podepsal veškeré dokumentace související s poskytnutím úvěru u H.B.
   Po čase jsem se informoval u svého obchodního zástupce společnosti Partners jak se věci vyvíjejí a zda je vše v pořádku.Bylo mi po telefonu sděleno že je vše v pořádku a částka bude od jistého data převedena na ČMSS, kde jsem hypotéku původně měl. Na tento popud jsem zrušil příkaz k úhradě na splátky pro ČMSS a čekal od H.B na rozpis splátek.Situaci jsem si několikrát ověřoval u mého obchodního poradce a ten mi vždy sdělil že je vše v pořádku.
   Nedávno mi volali z ČMSS že tam evidují dluh za neplacení splátek a k tomu přičetli sankci. Jelikož jsem žil v domnění že v ČMSS je vše vyřešeno a že každým dnem čekám rozpis splátek byl jsem nemile překvapen.
   Ihned jsem začal jednat, zaplatil jsem vzniklý dluh i s pokutou, začal jsem procházet smlouvy a komunikovat s OZ Partners(mimochodem mi bylo řečeno že je vše v pořádku-jak jinak že!)
   Vydal jsem se řešit situaci rovnou na H.B kde mi bylo sděleno že ze stany Partners nebyl podán žádný dokument týkající se vyřízení mého refinancování. Držel jsem v ruce jen smlouvu sepsanou 03/2017 s H.B a spol Partners které však chyběli důležité razítka. Po výzvě zaměstnance (našeho obchodního poradce nyní od H.B podepsané pod touto smlouvou) aby nám na dané smlouvy dal razítko a vyjádřil se písemně k situaci kde se stala chyba nám tento zaměstnanec smlouvu jeho jménem podepsanou razítkem nestvrdil a vyjádření nepodal a odkázal mě abych si stěžoval na jejich lince pro klienty.
   Odešel jsem rozezlen a ihned volal OZ Partners, který zase mlžil a tvrdil že chybí nějaký dokument.Tady nechápu jak může bankovní poradce po 1/2 roce si vzpomenout na chybějící podklad!!!To o něčem svědčí. Dokument byl ihned předán a podepsán s tím že OZ druhý týden situaci napraví.
   Nyní se nám OZ nebere telefony, dokumenty mnou podepsané, potřebné k dořešení refinancování má u sebe a já nemohu situaci nijak dořešit.
   Jsem podnikatel a toto jednání že mě společnost Partners uvede v omyl a lživě tvrdí že mám vše vyřešené, kdy mi však na druhé společnosti vznikají dluhy a pomalu padám do evidence neplatičů může poškodit moji podnikatelskou činnost ať již z hlediska poskytnutí půjčky či spolupráce s obchodníky.
   Bohužel situaci stále řeším 🙁

 3. Terka napsal:

  Neměla jsem až moc dobré zkušenosti s finančním trhem. Byla jsem na schůzce s partners asi před rokem a upřímně jsem čekala jen nějaké podpisy a přemlouvání, ale chtěla jsem tomu dát poslední šanci. Dostala jsem popravdě dost objektivní názory které mi dávaly smysl a až na druhé schůzce se začali řešit o dost podstatnější věci a jejich řešení. Sama cítím že jsem udělala tehdá dobrý krok.

 4. Marie Krátka napsal:

  Po mých zkušenost už vím kam se obrátit. Poradce z partners mám už 6 let a to je už opravdu dlouhá doba na to abych poznala co je to za člověka. Za tu dobu se u nás v rodinném rozpočtu změnilo spousty věcí a sama bych toho nedocílila.

 5. Patrik napsal:

  Kdyby se někdy lidé zamysleli nad tím, že vlastně peníze můžou mít také nějakou hodnotu a to je tím, že je správně uložíte hned by bylo na tom světe líp. Lidi možná mají jen vidinu toho čím víc vydělávám tím líp, to je ale podle mě nedostatek, právě tihle lidé by měli mít někoho na spravování peněz. Podotýkám, že já sám jsem se neorientoval příliš dobře ve všech možných skulinkách investic, ale od mého pána z partners vím, že když máte nějaký větší obnos v hotovosti tak se opravdu hodí ho zainvestovat třeba do podílových fondů. Ale je to jen o tom jak ti lidé chtějí vydělávat.

 6. Teodor napsal:

  Ono co si budeme povídat. Někdy je opravdu lepší vyjednávat s člověkem v nějaké klidné kavárně kde vás nikdo neruší a vše si pečlivě spolu prostudujete, než si jít na konkretní pobočku, a čekat kdo se váš s dovolením ujme. Sám jsem ani neměl pochyby když jsem chtěl začít investovat, že to nejdřív proberu s někým specializovaným. Když mi kamarád dohodil člověka od partners , vzal jsem to. Do dnes spolu spolupracujeme.

 7. Kateřina napsal:

  Já musím říct, že jsem měla osobně docela velkou kliku. Chtěla jsem investovat peníze které jsem dostala od rodičů a kdybych nezačala spolupracovat s paní od partners, která mi řekla dost podstatné věci, tak bych se podepsala takové věci, že bych opravdu jen těžko vyšla. Jde prostě o to, že i po přečtení všech možných dokumentů jsem tomu stejně nerozuměla. Pro mě pak byla neskutečná úleva, že jsem se neupsala něčemu z čeho bych pak hodně těžko vyvázla.

 8. Alexandr napsal:

  Vzhledem k tomu, že v dnešní době ukazujete své přijmy a výdaje skoro při každé půjčce a to nemluvím o hypotéce, tak je podle mě jasné, že vám ta dotyčná osoba bude muset nahlédnout do rozpočtů. Pro mě tohle nebyl žádný problém, spíš jsme se ze začátku bojoval s časem, abychom si mohli v klidu sednout a probrat co očekávám aby pro mě nás člověk od partners udělal. Byl jsem překvapený, že nebyl problém přijít i ve večerních hodinách k nám domů, což pro mě bylo opravdu příjemné. Když se narazí na člověka, který je vám sympatický i po té osobní stránce, tak je to podle mě hned příjemnější spolupráce.

 9. Marika napsal:

  O podvod se podle mě rozhodně nejedná jak se píše v nadpisu. My jsem neměli žádné doporučení ani zkušenost, ale prostě jsem zvedla telefon, zavolala na pobočku partners a dál už to šlo rychle. Měli jsme problém při řešení hypotéky, kdy nám banka moc nechtěla vyjít vstříc, a docela mě překvapilo, že když orodoval někdo jiný tak to najednou šlo, takže v čem bude ten zakopaný pes? Myslím si, že ověřená osoba, která v tom podniká má rozhozené sítě působí mnohem víc na určité banky, než já jako jedinec který se v tom ani moc nevyzná. Tím pádem, pro mě byla jasná i další spolupráce, která trvá už 3 roky.

  • Aleš napsal:

   Přesně moje slova. Teď co má na hypotéku nárok jen opravdová menšina populace, je opravdu lepší nechat to na někom znalejším. My jsme se ženou teda dostali přes našeho specialistu od partners návrh na zkoušku a takový menší plán vyzkoušet nějakou delší dobu živořit jako kdybychom tu hypotéku platili, a abych řekl pravdu jde o dost. Pokavad člověk nemá stranou alespoň 5 měsících platů, plus do toho nějaké stavební spoření a podobně je to docela odvážlivec. Myslím si, že spousta lidí si ani neuvědomuje jak snadno může přijít o zaměstnání při nejhorším dojít k nějakému úrazu. Zadlužit se do konce života není jen tak.

   • LubošStraka napsal:

    Nemyslím si, že by bylo až ta těžké na hypotéku dosáhnout, je spíš horší to, že spousta lidí si to představuje moc jednoduše. Když člověk nemá žadné peníze bokem, nebo třeba často mění zaměstnání, a podobné faktory tak je jasný, že je pro banku nedůvěryhodný, to, že se za něj pak postaví někdo kdo tomu rozumí a dokáže mu hypotéku zařídit je věc druhá, stojí to každopádně obě dvě strany víc úsilí. Já mám u partners kamaráda, který mě dost zasvětil do tohohle světa a vím, že čím dřiv člověk začne dávat byť malou částku bokem, tím lehčí pro něj pak všechno bude, a tak to mám i já.

 10. ´Šárka napsal:

  Přes internet jsem si našla specialistu na penzijní pojištění od partners a hned při první schůzce na mě udělal dojem. Nekteří známý mi říkali, at se na to vykašlu a zařidim si to u banky, ale na druhou stranu je lepší si nechat říct co a jak od někoho kdo v tom má přehled. Penzijko mám už 2 roky, a teď máme v jednání spoření pro naší dcerku 😊

 11. MarketaT napsal:

  Nevěděla jsem moc co očekávat od finančního poradce, neslyšela jsem na ně moc pozitiv. Kamarádovi právě pomáhal s vyřízením hypotéky poradce od Partners a proto jsem šla sem, když jsem přemýšlela na koho se obrátit s pomocnou radou. Nejsem tolik znalá v tomhle směru, ale díky milému poradci od partners mám zařízené spoření i důchodko, které určitě jednou ocením.

  • Elen napsal:

   Souhlasím svámi 🙂 Měla jsem to podobné, ale ne teda můj kamarad, ale přímo manžel se mě snažil přesvědčovat až se mu to podařilo. S manželem si peníze dáváme stranou už léta, ale chtěli jsme i něco pro syna, od malička má stavebko, ale právě partners nám poradili podílové fondy, které se za řádku let, vážně hezky zhodnotí a podle mě když už člověk chce někam svoje peníze investovat, tak není od věci si nechat poradit.

 12. Kamila napsal:

  Já mám s Partners jen dobré zkušenosti. Ale asi hodně záleží na tom konkrétním finančním poradci. Já mám dobrého, rozumí své práci a už dlouho investuje ve fondech a je specialista na hypotéky. Pomohl nám jak s hypotékou, tak i s penzijkem a spořením pro děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280