Partners – finanční poradenství


Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zastává hlavní motto a slogan „Finanční poradenství jinak“. A jak tedy? Dle webových stránek www.partners.cz tato firma nabízí objektivní, férové a hlavně nezávislé poradenství v oblasti rodinných financí a osobních rozpočtů. Odborníci z Partners umí poradit, jak vyřešit spoření na důchod či třeba i jak ušetřit na hypotéce. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Poradenství od Partners je nazýváno zkratkou APS – a ta v sobě skrývá slova Analýza, Poradenství a Servis.

Historie společnosti

Společnost Partners byla založena v roce 2007 v Praze, a to rovnou jako společnost akciová. Ve velkém ji proslavil především bývalý člen předsednictva, Tomáš Prouza – tedy český ekonom a rovněž bývalý náměstek ministra financí. V Partners působil do roku 2011.

Poradci a pobočky Partners

Partners ve své hlavní centrále v Praze zaměstnává zhruba 96 pracovníků a celkově disponuje okolo 3600 poradci – a to není zrovna málo. Na území České republiky se nachází 26 klientských center a menší pobočky jsou rozmístěny ve všech jen trochu větších městech.

Kariéra

Pakliže by nás zaujala možnost kariéry u Partners, můžeme si prohlédnout nabídku volných pracovních míst, která je zobrazována na webových stránkách. Nejčastěji jsou samozřejmě hledáni finanční poradci. Kritériem pro možnost vykonávání této pozice u Partners je minimálně ukončené středoškolské studium. Mezi další požadavky pak patří komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a cílevědomost.

Nabídka produktů

Partners v rámci svého servisu (tedy poslední složce finančního poradenství) nabízí finanční produkty od více, než 50 smluvených společností. Patří k nim velké banky, spořitelny a spousta dalších. Mezi produkty patří konkrétně úvěry, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, leasing a úvěry na automobily.

Ocenění

Společnost Partners se výrazně mediálně zviditelnila zejména v rámci spolupráce s Českou televizí na projektu a pořadu Krotitelé dluhů, který sledoval osoby ve finanční nouzi a poskytoval jim následné poradenství. Mimo to je však také partnerem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a spolupracuje na několika charitativních projektech (v minulosti podpořili například Nadační fond Krtek, Domov pro seniory v Lanškrouně či Dětské centrum Jilemnice).

Kontakt

Hlavní centrála společnosti Partners se nachází na této adrese:

 • Partners Financial Services, a.s.
 • Prague Gate, 4. patro
 • Türkova 2319/5b
 • 149 00 Praha 4 – Chodov

Více informací pak můžeme nalézt na webové stránce www.partners.cz.


Partners – finanční poradenství
3.79 (75.71%) 14

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

7 zkušeností s Partners – finanční poradenství

 1. Marika napsal:

  O podvod se podle mě rozhodně nejedná jak se píše v nadpisu. My jsem neměli žádné doporučení ani zkušenost, ale prostě jsem zvedla telefon, zavolala na pobočku partners a dál už to šlo rychle. Měli jsme problém při řešení hypotéky, kdy nám banka moc nechtěla vyjít vstříc, a docela mě překvapilo, že když orodoval někdo jiný tak to najednou šlo, takže v čem bude ten zakopaný pes? Myslím si, že ověřená osoba, která v tom podniká má rozhozené sítě působí mnohem víc na určité banky, než já jako jedinec který se v tom ani moc nevyzná. Tím pádem, pro mě byla jasná i další spolupráce, která trvá už 3 roky.

  • Aleš napsal:

   Přesně moje slova. Teď co má na hypotéku nárok jen opravdová menšina populace, je opravdu lepší nechat to na někom znalejším. My jsme se ženou teda dostali přes našeho specialistu od partners návrh na zkoušku a takový menší plán vyzkoušet nějakou delší dobu živořit jako kdybychom tu hypotéku platili, a abych řekl pravdu jde o dost. Pokavad člověk nemá stranou alespoň 5 měsících platů, plus do toho nějaké stavební spoření a podobně je to docela odvážlivec. Myslím si, že spousta lidí si ani neuvědomuje jak snadno může přijít o zaměstnání při nejhorším dojít k nějakému úrazu. Zadlužit se do konce života není jen tak.

   • LubošStraka napsal:

    Nemyslím si, že by bylo až ta těžké na hypotéku dosáhnout, je spíš horší to, že spousta lidí si to představuje moc jednoduše. Když člověk nemá žadné peníze bokem, nebo třeba často mění zaměstnání, a podobné faktory tak je jasný, že je pro banku nedůvěryhodný, to, že se za něj pak postaví někdo kdo tomu rozumí a dokáže mu hypotéku zařídit je věc druhá, stojí to každopádně obě dvě strany víc úsilí. Já mám u partners kamaráda, který mě dost zasvětil do tohohle světa a vím, že čím dřiv člověk začne dávat byť malou částku bokem, tím lehčí pro něj pak všechno bude, a tak to mám i já.

 2. ´Šárka napsal:

  Přes internet jsem si našla specialistu na penzijní pojištění od partners a hned při první schůzce na mě udělal dojem. Nekteří známý mi říkali, at se na to vykašlu a zařidim si to u banky, ale na druhou stranu je lepší si nechat říct co a jak od někoho kdo v tom má přehled. Penzijko mám už 2 roky, a teď máme v jednání spoření pro naší dcerku 😊

 3. MarketaT napsal:

  Nevěděla jsem moc co očekávat od finančního poradce, neslyšela jsem na ně moc pozitiv. Kamarádovi právě pomáhal s vyřízením hypotéky poradce od Partners a proto jsem šla sem, když jsem přemýšlela na koho se obrátit s pomocnou radou. Nejsem tolik znalá v tomhle směru, ale díky milému poradci od partners mám zařízené spoření i důchodko, které určitě jednou ocením.

  • Elen napsal:

   Souhlasím svámi 🙂 Měla jsem to podobné, ale ne teda můj kamarad, ale přímo manžel se mě snažil přesvědčovat až se mu to podařilo. S manželem si peníze dáváme stranou už léta, ale chtěli jsme i něco pro syna, od malička má stavebko, ale právě partners nám poradili podílové fondy, které se za řádku let, vážně hezky zhodnotí a podle mě když už člověk chce někam svoje peníze investovat, tak není od věci si nechat poradit.

 4. Kamila napsal:

  Já mám s Partners jen dobré zkušenosti. Ale asi hodně záleží na tom konkrétním finančním poradci. Já mám dobrého, rozumí své práci a už dlouho investuje ve fondech a je specialista na hypotéky. Pomohl nám jak s hypotékou, tak i s penzijkem a spořením pro děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280