KRUK pomoc s dluhy


KRUK Česká a Slovenská republika je specialistou na řízení pohledávek. Sloganem společnosti je souvětí “Dostali jste dopis z KRUKu? Zavolejte nám a domluvte si s námi rozložení dluhu do splátek podle Váší finanční situace”. Jedna z aktuálně probíhajících televizních reklam je přiložena níže. Společnost byla založena v roce 1998 v polské Wroclawi právníky Piotrem Krupou a Wojciechem Kuznickim, její pole působnosti je na území států  České republiky, Polska, Rumunska, Německa a na Slovensku. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Praze, která se v roce 2014 přestěhovala do Hradce Králové.

Reklama

Náplní práce společnosti KRUK je správa a vymáhání pohledávek. Jak to v praxi funguje? KRUK od původního věřitele převezme dluh a stane se tak novým věřitelem. V okamžiku převzetí pohledávky využívá unikátní smírné strategie. Společnost si uvědomuje fakt, že každý se může do situace zadlužení dostat. Na základě této skutečnosti pak s klienty jedná s respektem a snaží se je motivovat k řešení složité finanční situace. Nejsnadnějším prvkem smírného řešení je splátkový kalendář, který je KRUKem nabídnut. Díky tomuto prvku klienti dostanou šanci dluh smazat prostřednictvím pravidelných splátek a mají zaručenu ochranu před soudním řešením jejich situace.

Pokud člověk obdrží dopis z KRUKu, pak je jejich klientem. V tomto případě je doporučeno obrátit se na pracovníky společnosti prostřednictvím telefonního hovoru na číslo 800 800 123, emailem na info@cz.kruk.eu, dopisem zaslaným na adresu Československé armády 954/7, Hradec Králové nebo si domluvit schůzku s terénním poradcem. Klientem se stanete v případě, že původní dluh byl na základě smlouvy o postoupení pohledávky postoupen společnosti KRUK. Dojednáním podmínek splátkového kalendáře s pracovníkem společnosti je pak jediným východiskem. Výhodou je skutečnost, že dluh již nebude dále navyšován o poplatky a také nebude v případě pravidelného splácení řešen soudní cestou.

Kontakt

 • KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
 • Hradec Králové
 • Československé armády 954/7
 • tel: 800 800 123
 • e-mail: info@cz.kruk.eu

KRUK pomoc s dluhy
3.48 (69.66%) 29

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

21 zkušeností s KRUK pomoc s dluhy

 1. Katazzz napsal:

  Jak Klycypar, nemozem suhlasit, mam s touto spolocnostou iba dobre skusenosti. A nielen ja, viem o dalsich troch ludoch, co s nimi mali co robit a vsetkym vysli v ustrety a dohovorili sa lahko. Ku mna boli vzdy slusni.

  • Silvie napsal:

   Katazz: Také se k vám připojím. Vždycky mají akorát plnou pusu ti, co před tím utíkají, nezvedají telefony, nesplácí a nic s tím nechtějí dělat, pak se hrozně diví, že se s tím nedá nic moc dělat. Hlavně, že pak na tyhle společnosti nadávají i přes to, že se jim snažili pomoct ..

 2. Míša napsal:

  Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat, zda nebudete v blízké době hledat zaměstnance ? Budeme se s manželem stěhovat do HK, takže bych to měla blízko a s prací v call centru mám opravdu bohaté zkušenosti, takže bych chtěla zase dělat telefonního poradce.

 3. Iva napsal:

  Já jsem u Kruku zaměstnaná a jsem tu velice spokojená. Pracuji na právním oddělení, takže je to občas náročné, ale každá pozice má něco. Finanční ohodnocení je více než dobré, takže já si nemohu stěžovat.

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

 4. Markéta napsal:

  Nemá s touto společností někdo zkušenost ze strany zaměstnavatele ?

 5. John napsal:

  Firma Kruk mě hodně pomohla od dluhů,takže se na ně velice ráda vždy obrátím.

 6. Karel napsal:

  Dobrý večer potřeboval bych pomoc, jak se k vám můžu dostat,děkuji

 7. izolda napsal:

  dobry den iba teraz som obdrzala od vas papier ktory ste mi poslali dna9.3.2017 a mam to vyplnit a poslat.

 8. HATAL napsal:

  ja jse k tomu vyjadřim ja mam exzekuci a velkou musi mě take něco zbýt za 3000kč toho moc neudělam s pozdravem

 9. HATAL napsal:

  JA JSEM JSI TAKE PUJČIL TA BRYGADA TA NEVYŠLA A POTOM JSEM BYL NEMOCEN TEN DLUCH Z 5000KČ NA 10915KČ TO JE MOC VELKE NAVÍŠENÍ ANI NEVÍM Z ČEHO JA TOMAM PLATIT KDÝŽ MAM TAK VELKOU EXZEKUCI MĚ TROCH PŘIDALI A HNET O 112KČ MENĚ S POZDRAVEM

 10. Petra napsal:

  Dobry den mam dluh 50 tis kolik u vas preplatim kdyz busu splacet a kolik mne to bude stat nez to vse s vami vyridim

 11. Jak Klycypár napsal:

  Z dluhu 180Kč udělali za dva měsíce 1050Kč. . A komunikace ? i po splacení chodí stále trapné sms předejděte exekuci s lehkým nátlakem, na dopis nemají, bez komentáře ! Mít u Vás dluh já nechám to na soudu, bo to není normální jednání ! ! !

 12. eva balajova napsal:

  dobry den jak pomahate a co musim plnit dekuji balajova 607988501

 13. Kacerovský Viktor napsal:

  Dobrý den tady píšete že pomůžete z dluhy a Vám dlužím 3 355,30 kč tak zaco to dlužím.děkuji za vysvětlení Kacerovský Viktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

336x280