KRUK pomoc s dluhy


KRUK Česká a Slovenská republika je specialistou na řízení pohledávek. Sloganem společnosti je souvětí “Dostali jste dopis z KRUKu? Zavolejte nám a domluvte si s námi rozložení dluhu do splátek podle Váší finanční situace”. Jedna z aktuálně probíhajících televizních reklam je přiložena níže. Společnost byla založena v roce 1998 v polské Wroclawi právníky Piotrem Krupou a Wojciechem Kuznickim, její pole působnosti je na území států  České republiky, Polska, Rumunska, Německa a na Slovensku. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Praze, která se v roce 2014 přestěhovala do Hradce Králové.

Reklama

Náplní práce společnosti KRUK je správa a vymáhání pohledávek. Jak to v praxi funguje? KRUK od původního věřitele převezme dluh a stane se tak novým věřitelem. V okamžiku převzetí pohledávky využívá unikátní smírné strategie. Společnost si uvědomuje fakt, že každý se může do situace zadlužení dostat. Na základě této skutečnosti pak s klienty jedná s respektem a snaží se je motivovat k řešení složité finanční situace. Nejsnadnějším prvkem smírného řešení je splátkový kalendář, který je KRUKem nabídnut. Díky tomuto prvku klienti dostanou šanci dluh smazat prostřednictvím pravidelných splátek a mají zaručenu ochranu před soudním řešením jejich situace.

Pokud člověk obdrží dopis z KRUKu, pak je jejich klientem. V tomto případě je doporučeno obrátit se na pracovníky společnosti prostřednictvím telefonního hovoru na číslo 800 800 123, emailem na info@cz.kruk.eu, dopisem zaslaným na adresu Československé armády 954/7, Hradec Králové nebo si domluvit schůzku s terénním poradcem. Klientem se stanete v případě, že původní dluh byl na základě smlouvy o postoupení pohledávky postoupen společnosti KRUK. Dojednáním podmínek splátkového kalendáře s pracovníkem společnosti je pak jediným východiskem. Výhodou je skutečnost, že dluh již nebude dále navyšován o poplatky a také nebude v případě pravidelného splácení řešen soudní cestou.

Kontakt

 • KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
 • Hradec Králové
 • Československé armády 954/7
 • tel: 800 800 123
 • e-mail: info@cz.kruk.eu

KRUK pomoc s dluhy
3.43 (68.57%) 28

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

13 zkušeností s KRUK pomoc s dluhy

 1. Iva napsal:

  Já jsem u Kruku zaměstnaná a jsem tu velice spokojená. Pracuji na právním oddělení, takže je to občas náročné, ale každá pozice má něco. Finanční ohodnocení je více než dobré, takže já si nemohu stěžovat.

 2. Markéta napsal:

  Nemá s touto společností někdo zkušenost ze strany zaměstnavatele ?

 3. John napsal:

  Firma Kruk mě hodně pomohla od dluhů,takže se na ně velice ráda vždy obrátím.

 4. Karel napsal:

  Dobrý večer potřeboval bych pomoc, jak se k vám můžu dostat,děkuji

 5. izolda napsal:

  dobry den iba teraz som obdrzala od vas papier ktory ste mi poslali dna9.3.2017 a mam to vyplnit a poslat.

 6. HATAL napsal:

  ja jse k tomu vyjadřim ja mam exzekuci a velkou musi mě take něco zbýt za 3000kč toho moc neudělam s pozdravem

 7. HATAL napsal:

  JA JSEM JSI TAKE PUJČIL TA BRYGADA TA NEVYŠLA A POTOM JSEM BYL NEMOCEN TEN DLUCH Z 5000KČ NA 10915KČ TO JE MOC VELKE NAVÍŠENÍ ANI NEVÍM Z ČEHO JA TOMAM PLATIT KDÝŽ MAM TAK VELKOU EXZEKUCI MĚ TROCH PŘIDALI A HNET O 112KČ MENĚ S POZDRAVEM

 8. Petra napsal:

  Dobry den mam dluh 50 tis kolik u vas preplatim kdyz busu splacet a kolik mne to bude stat nez to vse s vami vyridim

 9. Jak Klycypár napsal:

  Z dluhu 180Kč udělali za dva měsíce 1050Kč. . A komunikace ? i po splacení chodí stále trapné sms předejděte exekuci s lehkým nátlakem, na dopis nemají, bez komentáře ! Mít u Vás dluh já nechám to na soudu, bo to není normální jednání ! ! !

 10. eva balajova napsal:

  dobry den jak pomahate a co musim plnit dekuji balajova 607988501

 11. Kacerovský Viktor napsal:

  Dobrý den tady píšete že pomůžete z dluhy a Vám dlužím 3 355,30 kč tak zaco to dlužím.děkuji za vysvětlení Kacerovský Viktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280