KRUK pomoc s dluhy


KRUK Česká a Slovenská republika je specialistou na řízení pohledávek. Sloganem společnosti je souvětí “Dostali jste dopis z KRUKu? Zavolejte nám a domluvte si s námi rozložení dluhu do splátek podle Váší finanční situace”. Jedna z aktuálně probíhajících televizních reklam je přiložena níže. Společnost byla založena v roce 1998 v polské Wroclawi právníky Piotrem Krupou a Wojciechem Kuznickim, její pole působnosti je na území států  České republiky, Polska, Rumunska, Německa a na Slovensku. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Praze, která se v roce 2014 přestěhovala do Hradce Králové.

Reklama

Náplní práce společnosti KRUK je správa a vymáhání pohledávek. Jak to v praxi funguje? KRUK od původního věřitele převezme dluh a stane se tak novým věřitelem. V okamžiku převzetí pohledávky využívá unikátní smírné strategie. Společnost si uvědomuje fakt, že každý se může do situace zadlužení dostat. Na základě této skutečnosti pak s klienty jedná s respektem a snaží se je motivovat k řešení složité finanční situace. Nejsnadnějším prvkem smírného řešení je splátkový kalendář, který je KRUKem nabídnut. Díky tomuto prvku klienti dostanou šanci dluh smazat prostřednictvím pravidelných splátek a mají zaručenu ochranu před soudním řešením jejich situace.

Pokud člověk obdrží dopis z KRUKu, pak je jejich klientem. V tomto případě je doporučeno obrátit se na pracovníky společnosti prostřednictvím telefonního hovoru na číslo 800 800 123, emailem na info@cz.kruk.eu, dopisem zaslaným na adresu Československé armády 954/7, Hradec Králové nebo si domluvit schůzku s terénním poradcem. Klientem se stanete v případě, že původní dluh byl na základě smlouvy o postoupení pohledávky postoupen společnosti KRUK. Dojednáním podmínek splátkového kalendáře s pracovníkem společnosti je pak jediným východiskem. Výhodou je skutečnost, že dluh již nebude dále navyšován o poplatky a také nebude v případě pravidelného splácení řešen soudní cestou.

Kontakt

 • KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
 • Hradec Králové
 • Československé armády 954/7
 • tel: 800 800 123
 • e-mail: info@cz.kruk.eu

KRUK pomoc s dluhy
3.48 (69.63%) 27

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

9 zkušeností s KRUK pomoc s dluhy

 1. izolda napsal:

  dobry den iba teraz som obdrzala od vas papier ktory ste mi poslali dna9.3.2017 a mam to vyplnit a poslat.

 2. HATAL napsal:

  ja jse k tomu vyjadřim ja mam exzekuci a velkou musi mě take něco zbýt za 3000kč toho moc neudělam s pozdravem

 3. HATAL napsal:

  JA JSEM JSI TAKE PUJČIL TA BRYGADA TA NEVYŠLA A POTOM JSEM BYL NEMOCEN TEN DLUCH Z 5000KČ NA 10915KČ TO JE MOC VELKE NAVÍŠENÍ ANI NEVÍM Z ČEHO JA TOMAM PLATIT KDÝŽ MAM TAK VELKOU EXZEKUCI MĚ TROCH PŘIDALI A HNET O 112KČ MENĚ S POZDRAVEM

 4. Petra napsal:

  Dobry den mam dluh 50 tis kolik u vas preplatim kdyz busu splacet a kolik mne to bude stat nez to vse s vami vyridim

 5. Jak Klycypár napsal:

  Z dluhu 180Kč udělali za dva měsíce 1050Kč. . A komunikace ? i po splacení chodí stále trapné sms předejděte exekuci s lehkým nátlakem, na dopis nemají, bez komentáře ! Mít u Vás dluh já nechám to na soudu, bo to není normální jednání ! ! !

 6. eva balajova napsal:

  dobry den jak pomahate a co musim plnit dekuji balajova 607988501

 7. Kacerovský Viktor napsal:

  Dobrý den tady píšete že pomůžete z dluhy a Vám dlužím 3 355,30 kč tak zaco to dlužím.děkuji za vysvětlení Kacerovský Viktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

 pujcko-ninjapujcka