Home Credit půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Home Credit je českou nebankovní institucí poskytující půjčky od 10.000 do 150.000Kč bez vysokých úroků. V poslední době začala pracovat na svém brandu a přestala své neplatící klienty posílat do insolvence a exekucí. Aktuálně je možné si od této firmy půjčit již s úrokem těsně pod 14% a možnost předčasného splacení je zdarma.

Recenze půjčky

 • Půjčka – 10 000 až 180 000 Kč
 • Splatnost: 12 až 84 měsíců
 • RPSN: max 9.9%
 • Vyplácí na: Bankovní účet, Složenkou, Hotově na České poště (určité pobočky)
 • Žádosti: Online, Telefonicky

Vlastnosti půjčky

 • Vyřízení půjčky: zdarma
 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano (stačí uvést výši příjmu bez doložení)
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pro cizince: Ano

Podmínky půjčky

 • Dva doklady totožnosti
 • Zletilá fyzická osoba s trvalým příjmem

Jak si půjčit

Celý proces žádosti o půjčku popíšeme v několika krocích. Jako první je nutno zavolat na bezplatnou linku nebo vyplnit na internetových stránkách formulář a budete kontaktováni zaměstnancem společnosti Home Credit. Připravte si k hovoru dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz musí být vždy u občanů ČR a k němu cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo zbrojní průkaz). V případě, že  jste zaměstnanec nebo OSVČ, připravte si údaje o zaměstnavateli nebo o svém podnikání (přesný název, adresa, telefonní číslo a IČ). Peníze poté obdržíte na účet nebo si je můžete vyzvednout na poště.

Příklad splátek

Pro ukázkový příklad splácení půjčky u společnosti Home Credit, a.s. je zvolena půjčka ve výši 100 000 Kč. Pokud si půjčíte tuto částku  na 48 měsíců, pak bude úrok 16,73%.  Celkově bude po klientovi požadováno 48 měsíčních splátek ve výši 2 860 Kč. Za celkovou dobu splácení úvěru Home Credit  zaplatí celkově 137 280 Kč. RPSN je u této varianty půjčky 18,2%.

Pokud si stejnou částku klient půjčí na 84 měsíců, pak bude úrok 14,54%. Po klientovi bude požadováno zaplatit celkem 84 měsíčních splátek ve výši 1 899 Kč. Za celou dobu splácení klient za neúčelový úvěr Home Credit zaplatí celkově 159 516 Kč. RPSN je u této varianty půjčky Home Credit 15,6%.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím při žádosti o úvěr dokládat potvrzení o příjmu? Výši příjmu v žádosti o úvěr uvádíte, potvrzení o příjmu ale nevyžadujeme.
 2. Kolik zaplatím za vyřízení půjčky? Za vyřízení půjčky neplatíte žádný poplatek, vyřízení půjčky je zdarma.
 3. Mohu si k půjčce sjednat pojištění pro případ, že nebudu moci splácet? Ano, pokud splňujete podmínky pro vstup do pojištění, můžete si při uzavírání úvěrové smlouvy zvolit Pojištění výdajů. Pojistné plnění z daného pojištění je vypláceno přímo klientovi, který se dle svého uvážení rozhodne, jak je použije.
 4. Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny? V případě půjčky sjednané po telefonu Vám peníze pošleme buď na bankovní účet vedený na Vaše jméno, nebo si je jednoduše vyzvednete na poště. V případě online půjčky Vám peníze pošleme na Váš účet.

Videopředstavení půjčky

Výhody půjčky

 • Půjčka od 10 000 až do 150 000 Kč
 • Půjčka s nízkým úrokem, možnost předčasného splacení zdarma
 • Finská půjčka pro ženy na mateřské dovolené
 • Osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
 • Půjčka pro podnikatele
 • Půjčka pro novomanžele
 • Půjčka pro důchodce

Nevýhody

 • Poplatky za vedení úvěru

O společnosti

Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské úvěry do 150 000Kč. Home Credit a. s. je součástí mezinárodní Skupiny Home Credit, která dále patří do mezinárodní finanční skupiny PPF a je společností která na český trh vstoupila v roce 1997. Za skupinou PPF stojí český miliardář a nejbohatší muž v ČR Petr Kellner. (více info: wiki)

U Home Credit můžete získat nejen půjčky, ale také kreditní karty až s padesátidenním bezúročným obdobím nebo konsolidace půjček. Velkou výhodou Home Credit je možnost sjednání půjčky na pobočce České pošty. Obyvatelé mohou tedy navštívit Home Credit Brno, Ostrava, Kladno, Praha a velice rychle si půjčit až 40 000. Vyřízení po telefonu je také možné a velice jednoduché. V roce 2011 Home Credit v Česku půjčil celkem 8,75 mld. Kč a celkem během své existence už poskytl úvěr více než dvěma milionům unikátních klientů.

Další produkty

Kontakty

 • Home Credit, a. s.
 • Moravské náměstí 249/8
 • 602 00 Brno
 • Telefon: 840 155 155
 • E-mail: homecredit@homecredit.cz
 • Pracovní dny: od 8 do 18 hod.
Žádost o půjčku
Home Credit půjčka
2.4 (48.57%) 21

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

59 zkušeností s Home Credit půjčka

 1. Hroch napsal:

  Vážení pozor , nový druh neseriozního jednání. Kupoval jsem si nějaké zboží a bylo mi obchodníkem nabídnuto splacení u Home Creditu s vrácením zaplacených úroku při včasném splácení. Takže jsem si nastavil trvalý příkaz z 10 denním předstihem. Vše probíhalo v pořádku orientačně bohužel ne každý měsíc jsem kontroloval výpis. Po 13 měsících řádného splácení se mi objevilo ve výpisu nedoplatek 49,- Kč zjišťoval jsem co se děje, takže někde ve smlouvě je uvedeno že 12 měsíců je vedení učtu zdarma. Následně je vedení zpoplatněno upozorňuji že to bylo splacení na 20 měsíců. Nebyl jsem na tuto skutečnost upozorněn, po telefonickém rozhovoru jsem byl ujištěn že toto nebude mít vliv na vracení peněz za včasné splácení. Nicméně jednání mi přišlo krajně neetické takže jsem celou částku doplatil. Nyní když mělo dojít k vracení úroků ticho a po zavolání mi bylo sděleno že jsem nedodržel podmínky. Takže pozor i pokud máte trvalý příkaz a jste solventní nemusíte dodržet podmínky. Upřimně je mi líto, že se nás snaží připravit jakýmkoli způsobem o peníze a někdo takovýto způsob vůbec vymyslí. Takže pokud příště rozhodně ne u HOME CREDITU.

 2. Anonym napsal:

  Nic jineho nez podvodnici a zlodeji. Splatku s nema mame nastesti uz ukoncenou a s nema uz nikdy vice. Silne je nedoporucuju!

  • petr kellner napsal:

   přesně tak , nikdy od nich nikdo nic nepůčujte. těžce to přeplatíte , měli by je všechny pozavírat do okrádání a podvody , jinde by jim to neprošlo , doufám že k tomu brzy dojde.

 3. Michaela napsal:

  Home Credit jsou zloději vyčúraní mám u nich půjčku kde při řádném splácení mi každý rok vrací 50% úroků zpět vše bylo zatím v pohodě ale letos mi nedali vědět tak jsem jim volala sama a oni že to musí ověřit na centrále a že mi zavolají do 3 dnů zpět nezavolali musela jsem tam opět volat já. A co mi řekli že prý jedna splátka přišla pozdě tudíž na to nemám nárok. Což je blbost protože to mám trvalým příkazem a platby vždy odešli včas. S paní jsem se dohádala a rekla ji ať to na mě nezkouší že mám před sebou výpisy a už mi to najednou posílají. Takže kdybych jim nezavolala a s paní si slušně nepromluvila tak by si ty peníze schrábli do vlastní kapsy. Zaplatím a už nikdy víc

 4. Hana napsal:

  Dobrý den.Chtěla bych upozornit lidi ,kteří si budou brát od Home Credit půjčku,nebo zboží.Vzala jsem vnukovi telefon na splátky.Telefon stál 6200 bez navýšení.Měla jsem dotaz jestli je již půjčka vyrovnaná.Přišla odpověd že ještě mám dluh 533 kčs.Ve smlouvě nebylo o nějakém poplatku navíc ani řeč.

 5. michal napsal:

  Homecredit už nikdy. Je to banda kurev a podvodníků.

 6. Vladimír napsal:

  V Datartu jsem si vzal na splátky sporák.Chtěl jsem ho na 10 splátek,prodavačka mě řekla ze je výhodnější na Kredit kartu kde si mohu regulovat splátky.Pak mě volali z Home a potvrdili mě tutu variantu.Zaplatil jsem splátku 500,-Po odečtení všech poplatků mě z půjčky odečetli 130,-.O tomto mě nikdo neinfor.Dejte si na to pozor.

  • standa napsal:

   Slibují modré z nebe a neplní to. Když jsem chtěl splatit celou půjčku předčasně a naráz, mohli se zbláznit. Kdyby mi jejich agent nepřejel nohu, když chtěl ujet ze schůzky, splácím asi dodnes po stokoruně.

 7. Veronika napsal:

  Nejhorší firma, jednou půjčka s tím,ze mi poslední splátku vrátí a už na ni čekám od prosince… ale hlavně,že dokola volaji a furt mi nabízí půjčky a když je jeden den pošlete doprdele a řeknete ať si vás bloknou tak v ten den ještě 2x volají. A je to stále dokola a pořád volaji a posilaji dopisy ,ale ,že by mi konečně poslali peníze tak to ticho po pěšině. Už nikdy víc!!!

 8. David napsal:

  Já měl půjčku na auto a zaplatil jsem vše do koruny, žádné výhody nejsou! Ten vtipálek s TV reklamy vůbec neví o cem mluví, naučil se scénář a dostal honorář ,to je celé kouzlo. Je to pořád lichva a vdycky bude, záleží jenom na lidech jestli si půjčku vezmou nebo ne, zalezi jenom na vás ale t konkrétně téhle společnosti se velkým obloukem vyhnu. Preji mnoho úspěchů

 9. Laza napsal:

  Online půjčka do dvou minut?? To určitě po dvou dnech nevim nic. A ještě jsou tak milý a ochotný když zavolate a chcete vědět kde to vázne, že je mi z celé online půjčky akorát blivno… jsou to jen kecy

 10. Jiří Daníšek napsal:

  Home Credit – to jsou podvodníci.Oni půjčí,ale potom jim vracíte půjčku i několikrát.Před lety jsme se ženou od nich měli 30 tisíc půjčku.Splácíme,splácíme a když už měl být konec,tak jsme se od nich dozvěděli,že jsme dosud nic nezaplatili a musíme jim splácet půjčku znovu.Nic nám nebylo platné tvrdit,že jsme poctivě platili každý měsíc a dokonce jsme dokládali ústřižky.Museli jsme platit znovu.Takhle se vydělávají miliony.

 11. Renata napsal:

  ja mela od nich kreditny kartu na 30 tis.bylo mi receno ze ji mam uz naporad, poctive jsem splacela nikdy jsem nebyla v prodleni, pak jsem prisla o praci a byla asi pul roku na UP mezitim volala pani z call centra aby si overila moje udaje, tak jsem ji rekla ze jsem ted momentalne bez prace, najednou otocila zacala na me jecet ze proc jsem to nenahlasila a okamzite mi kartu zablokovali, ikdyz jsem ji mela podle nich naporad, no naporad ji mam ale nefunguje :))). Jeste me servala ze porad vybiram a splacim a vybiram a splacim, tak jsem ji rekla, ze od toho ta karta snad je a ze nechapu proc na me jeci kdyz to splacim. Kartu mam uz zaplacenou a jsem za to rada. Hrozne jednani s klientama co radne splaci.

 12. Monika napsal:

  Od společnosti Home credit mám půjčku, kterou řádně splácím, za což mi mají každý rok vracet část zaplacených úroků.
  Dostat od společnosti ovšem tyto peníze zpět, znamená několikaměsíční maraton plný doprošování!!!
  Pokud by se klient zpozdil s platbou, jistě by se dočkal brzké reakce. Ovšem pokud splacite řádně a včas, nikdo se neozve. O pár měsíců později obdržíte kreditní kartu, na kterou Vám úroky vrátí. Pokud ovšem o tento produkt nestojite, uvidíte svou odměnu až za pět měsíců!
  Vím, že kdybych v budoucnu opět nějaký ten úvěr potřebovala, pak bych se znovu na tuto společnost neobratila. NEVÁŽÍ SI PLATÍCÍCH KLIENTŮ!

  • Radka napsal:

   Mám také půjčku od Home Credit, řádně splácím 14 měsíců, ze zaplacených úroků mi byla odečtena část z nesplacené jistiny, zažádala jsem o vyčíslení zůstatku nesplacené jistiny, kvůli předčasnému splacení, chvíli jim to sice trvalo, ale celkově jsem úvěr 150.000 Kč za rok přeplatila o 18.000, což mi nepřijde až tak přemrštěné.
   Jen doufám, že už nikdy nebudu řešit tíživou finanční situaci přes nebankovní sektor, protože když jsem s nimi podepisovala smlouvu, z vidiny toho, že za 150.000 Kč zaplatím za jimi stanovenou dobu 272.000 Kč ( splátky co nejnižší a na co nejdelší dobu…) mi bylo opravdu mdlo.
   Takže je to na každém, pokud máte možnost syslit peníze stranou, abyste byli schopni předčasně splatit úvěr, který to umožňuje, můžete zkusit i Home Credit, pokud opravdu hledáte úvěr s nízkými splátkami na delší dobu, tak bych se poohlédla po něčem jiném( nevyznám se v dostupnosti a přijatelnosti nabízených půjček…).

   • jarda napsal:

    Dobry den muzete mi poradit?Pokud jste uver predcasne spatila musela jste o tom informovat home credit pisemne nebo to stacilo telefonicky?diky

    • Petr napsal:

     To nikdo nevi mne rikali kazdou chvili neco jineho tak jsem se na ty podvodniky vykaslal a je to splatil jsem co jsem musel a pryc od nich .

 13. Erik napsal:

  tesco kartu vyuzivam asi 5 let (samozrejme tu kreditni) a nikdy jsem problem nemel.. s kreditni kartou muze mit problem jen pablb co nevi jak kreditni karta funguje

  • Nikola napsal:

   Přesně tak , souhlasím tady s panem Erikem . Mne se strašně líbí jak všichni tvrdí jak splácí a přitom věřím ,že ani jeden nemá čisté svědomí,já poctive splácím mam kartu i spotr. uver, jednání vždy férové a narovinu. Když něco potřebuji zavolám. a samozřejmě když chci zaplatit dříve musím se informovat . Home credit pro mě top v nebankovním sektoru…

 14. Anonym napsal:

  Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s půjčenímna vrácením do 7 dnů? Opravdu jento tak že si půjčím 50000 a stejnou částku vrátím a nic víc? Žádné poplatky….

  • xxx napsal:

   Ano, je to opravdu tak. Tím, že peníze splatíte do 1 měsíce využijete tzv. Bezúročné období, tudíž nepřeplatíte nic.

 15. Jiři napsal:

  Prosím nevíte někdo něco o rozhodčí doložce? A něco o společnosti AB 4 B V ???

 16. Lea napsal:

  Jano, když jsem četla jen tak ze zajímavosti smluvní podmínky těchto darebáků, tak je tam přesně tohle:

  Vámi poskytnuté osobní údaje se budou
  dále zpracovávat pro účely zasílání obchodních sdělení emailem, telefonicky, anebo pomocí zpráv SMS,
  dále pro účely reklamní a marketingové činnosti a propagaci produktů, zboží, služeb či značky Správce, případně jiných subjektů.
  Období, pro které souhlasíte se shromažďováním, uchováváním a zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů: Od udělení souhlasu až do odvolání souhlasu.

 17. Vladimír napsal:

  Je to velice jednoduché, půjčíte si třeba 70.000 na 60 měsíců. Splátka 2675,-. Po dotazu na mimořádné splátky vás ujistí, že určitě ano, předčasné splacení jistě také a několikrát vás ubezpečí, že úrok se bude pochopitelně počítat jen do do doby splacení a bude se tedy krátit. V praxi to vypadá tak, že po roce splácení dlužíte ještě více než 65.000,- , protože jste spláceli nejdříve celý úrok a z jistiny tedy ani ne 5.000,-. Takže krácení úroku při předčasném splacení, nebo mimořádných splátkách se nekoná, neb není co krátit. Odhaduji, že při splacení zhruba v polovině trvání půjčky už neušetříte nic, dostanou celou částku, kterou byste jinak spláceli celých 60 měsíců. Je to podvod, protože kdyby vám dodali splátkový kalendář v reálné podobě, tedy u každé splátky vyčíslený podíl jistiny a úroku, myslím, že by se nenašel člověk, který by to podepsal. O tom,že je to cílené jednání svědčí i to, že vás každý měsíc obtěžují “výpisem z úvěrového účtu”, kde jsou pouze položky – splátky po splatnosti a výše příští splátky. Má to logiku, kdyby jako každý správný výpis z účtu obsahoval i zůstatek dlužné částky i největší finanční negramot by musel přijít na to, že je “asi něco špatně”. Klasická lichva je proti tomu charita…:-)

  • Nikola napsal:

   na výpisech je i rozklad splátek ,stačí jen číst pozorně. Rozpi je vždy a musí tam byt,jinak si stači zavolat na Homecredit a tam to reknou plus i preposlou

 18. Jana napsal:

  Prosim vas neviete mi poradiť,dnes mi doslo ze dlžím Home creditu 7tisic EUR ,ze v roku 2002 som si brala nieco,ale som si 100% ista,ze nikdy vzivote som nic nebrala,volala som exekútorovi a ze nech dam do 14dni podnet na sud na prešetrenie,ma niekto takúto skúsenosť?prosim o radu,dakujem.

 19. Jan Slavík napsal:

  Znám velmi dobře funkci bezúročného období na kreditních kartách, ve všech bankách Vám účtují úrok z nezaplacené částky k datu zůčtování. POZOR !!!! JINAK TOMU JE U HOMECREDIT – ZAPLATÍTE CELOU ČÁSTKU a zapomenete na haléře a ejhle ÚROK ZAPLATÍTE Z CELÉ JiŽ UHRAZENÉ ĆÁSTKY. To je přes čáru, okamžitě kartu ruším a zvažuji žalobu.

  • Jan Slavík napsal:

   Podal jsem podnět k prošetření na ČNB
   Dobrý den,

   Žádám Vás o prošetření nekalé praktiky společnosti Homecredit na její TESCO kreditní kartě.

   V případě, že klient zaplatí dlužnou jistinu např. z 90% neúčtují úroky z dlužných 10% ale z celých 100% tedy již ze splacených peněz.

   Znám dobře funkci bezúročného období na kreditních kartách, všechny banky počítají úrok z nezaplacené jistiny k datu zúčtování.

   Platit úrok ze splacené částky je podle mého názoru nemravné a zřejmě i protiprávní. Na info lince mi řekli, že to mají v obchodních podmínkách.

   Zasílám v příloze výpisy za 12/2015 a 1/2016 a žádám Vás o prošetření této nekalé praktiky Homecreditu.

   S pozdravem

  • Veronika napsal:

   Dobry den muzu prosim poprosit jak jste dopadl s zalobou? Me se stalo to ze jsem se v listopadu k nim volala kolik mi zustava k doplaceni rekla mi pani castku tujsem zaplatila v prosinci potvrdila ze mam splaceno a ted jim dluzim jeste 900kc nevim kde k tomu prisli. Tak by me zajimalo co muzu delat

 20. Veronika Javorská napsal:

  Haha, musím se smát – všem, co tu píšou, že dostali špatný úrok a podobně. Nechci Home Credit vůbec obhajovat, ale trochu do toho vidím – a pokud vám někdo nabídku zamítne nebo dostanete horší nabídku než, co se uvádí, je to jen proto, že buď jste už někdy někde špatně spláceli nebo máte nějaké záznamy v různých registrech (a s tím souvisí i to, pokud nezaplatíte včas různé faktury – od telefonních operátorů a tak – okamžitě máte záznam v registru a už to vám zhoršuje finanční nabídku). A pokud vám od nich chodí SMS se nabídkou, zase si za to můžete sami – ve chvíli, kdy rozdáváte po internetu svá čísla (i pod různými registracemi do obchodů atp.), dáváte zároveň souhlas se zpracováním osobních dat (ano, to je takový to, kdy zaškrtnete, že souhlasíte a vlastně nevíte s čím) a tato firma vás pak jednoduše ´prodá´ dál – telefonnímu operátorovi například, který už takto vaše číslo poskytne pro Home Credit nebo jakoukoli jinou společnost. Je to celý jen o vás, lidi..a nedělám pro ně, jen jsem měla možnost nahlídnout do systémů více bankovních/nebankovních společností. A to se člověk nestačí divit, co všechno vlastně dělá nevědomky zle..

 21. Eva napsal:

  Chování příšerné, po zesnule mamince na nás přepadla její půjčka o které nikdo nevěděl.Do měsíce jsme museli vše zaplatit. To není solidní chování. Nebudu komentovat ani chování zaměstnanců. A mají jěště drzost na můj soukromý telefon psat nabídky, abychom si u nich vzali pujčku.

 22. Olof polson napsal:

  Chtel jsem se zeptat – pujci mi (100000) jako ceskemu obcanu zijicimu v cizine a manzelkou z asie bez EU obcanstvi? Mam mesicni prijem 24000 Czk ale na zahranicni bance Dekuji za odpoved

 23. Michal napsal:

  to RPSN nevypadá úplně zle na nebankovní instituci.

  • Anonym napsal:

   rpsn záleží podle vašich příjmů, bohužel čím bohatší jste (a čím míň byst tu půjčku ve skutečnosti potřeboval), tím menší rpsn, škubou chudáky

 24. Mandelinka napsal:

  Půl hodiny jsem sdělovala informace,závěr dnes nejpozději zítra se ozve kolega ,zkontroluje informace ,pošle smlouvu mailem ještě dnes ,nejpozději zítra se s vámi spojí.Na poště se podepíše smlouva a hned dostanete peníze.Když se nikdo neozval,zavolala jsem já.Operátorka mi sdělila,že nemůže zjistit,proč se nikdo neozval.Zvláštní způsob práce.Dřív jsem neměla s touto firmou problémy.

 25. juraj napsal:

  Si myslím, HC je dobrý produkt na menší půjčky, ale musím vědět, že mám zabezpečené splácení!!!

 26. Anonym napsal:

  Na podobně,půjčka 50 tis. a zaplatim 110 tis.šupáci no 🙁

  • Anonym napsal:

   A kolik dáváš splátky? Jestli kolem litru tak se nediv!

  • Anonym napsal:

   Ja to sami pucila sem si 50tisic azaplatim 120tisic pritom sem mela platit mesicne asi 1390kcs tak sem si to zvisila na dva tisice.Stat podporuje zlodeje,vrana s vranou seda Kveta .Z.

 27. Antonín napsal:

  Dobrý den. Vážení přátelé, v žádném případě si nenechte v Tesku vnutit jejich úvěrovou kartu. Je to vlastně půjčka, kterou si berete každý měsíc od Home Credit. Samozřejmě se všemi právními důsledky. Vlastně nad Vámi visí pomyslný Damoklův meč. Já jsem si to uvědomil hned druhý den. Kartu jsem během jednoho týdne zrušil. Karta byla samozřejmě ihned zneplatněna. To se stalo v listopadu minulého roku. Zatím mě dosud chodí vyúčtování i když se tam řeší jen poplatek za vedení účtu. Jsem zvědavý jak dlouho mě budou ještě ten výpis posílat. Je to myslím ubohé. Smlouvu s Vámi uzavřou ze deset minut na místě i když se vyžaduje odsouhlasení smlouvy Vaším partnerem, který samozřejmě většinou není přítomen. Zrušení smlouvy se ale táhne dlouhé měsíce a snaží se z Vás vysát za každou cenu nějaké peníze. Ano podobnost s upíry je zcela na místě.

  • markeza napsal:

   Tesco karta je podvod. Nakup na splatky bez navyseni? Ani nahodou. Karta je zdarma, nechte si ji, kdyby nahodou. Mesicne zaplatite za vedeni uctu 49 korun. To neni ani karta zdarma ani nakup na splatky bez navyseni. Navic hned po mesici drze poslou dalsi kreditni kartu s vyzvou k aktivaci, chteji jen sosat penize. Smesne. Nikdy nic od home credit nebo tesco!!

  • Nikola napsal:

   o výpověď se žádá písemně

 28. KAKAMIL napsal:

  Maj v letáku, že smlouvu elektronicky zpracují maximálně do druhého dne a já třetí den nevím nic…

  • Anonym napsal:

   Smlouvu zpracují do druhého pracovního dne. Pokud podepíšete v 9 večer, tak se nemůžete divit, že se k tomu ten den už nikdo nedostal, tou dobou na běžné denní směně už taky asi nejste.
   Pokud máte finanční půjčku, měli by se ozvat. Pokud máte spotřebák, nepíšou vám, ale prodejci. Pokud vám prodejce nic neřekl, je blbec on. Vám tak jako tak dojde splátkový kalendář.

 29. JARKA napsal:

  Home credit?Nikdy v zivote.Ja u nich dluh zdedila.Hned jak jsem dostala rozhodnuti od notare jsem zacala posilat splatky.Az po pul roce se ozvali ..do toho a toho terminu poslete tolik a tolik jinak….odepsala jsem poslala kopije splatek napsala dopis ,ze nemam na to poslat to najednou za jsem samozivitelka se synem se zvysenou peci a me prijmy jsou omezene ze budu dedictvi splacet.Ani se neobtezovali mi odepsat.Po vic jak roce poe zaplatila jsi tolik a tolik zbyva doplatit tolik doplat do toho a toho trminu.Silene porad dokola nakonec me predali advokatovi ten si nauctoval skoro15000 za rizeni…hnus,dnes uz je mam z krku tech par let pekla nikomu nepreju.Jen jedno neni hlavni vina na te spolecnosti,ale v lidech ti takove lichvy podporuji ze je vyuzivaji a take bych rekla ze je hlavni chyba statu ze to podporuje a nerovna urcitymi pravidly.Ja kdybych nebyla nucena prevzit dedictvi nikdy v zivote bych tuto spolecnost nevyuzila.

 30. Duri napsal:

  Kto si daco pozicia od tejto spolcnosti – HOME CREDIT to musi byt človek ktory ma moc vela penazi. Mal som od nich dva krat daco na splatky a stacilo mi. Omeskate splatku o par dni a z tych vyhraznych telefonatov vam bude zle od tej arogantnej zamestnankine. Pri pozickach z CFH Quatro som ziaden problem nemal. A to som meskal kolko kratcaj mesiac. Poslu informacny dopis ale nie vyhrazat sa ludom. Nech sa hanbi cela ta spolocnost.

 31. cigova napsal:

  Ze stránek Home creditu : Půjčím si ­70 000 Kč za ­3 512 Kč měsíčně Po vrácení ½ úroků je RPSN ­10.6 % a úrok ­10.11 %. Ročně Vám vrátíme ­3 572 Kč a celková částka splatná spotřebitelem je ­77 144 Kč. Dá se tomu věřit ? Poraďte,prosím.

  • Suza napsal:

   ano dá se jim věřit, mě vrací úrok každý rok….divím se že se jim to vyplatí.

  • Anonym napsal:

   Nedá,půjčka 35 000,zaplatím 75234,00!!!

  • i napsal:

   Nevěřte tomu, hned jak volají oznámí vám RPSN třeba i 2x vyšší, a když se divíte, odpověď je, že jste jim na to “vyšli”
   Je to podvod jako veškerá bankovní i nebankovní reklama a skutečnost je jiná. Je to lichva, která by měla být potrestaná podle zákona.

 32. adam napsal:

  Já si vcelku bezproblémů pujčil 30000 tis, na dva roky a splátka je 1598 Kč. Je to tak jak jsme se dohodli, nemám z nich dobrý pocit ale zatím to funguje jak má ale ty úroky by mohli trochu srazit.

 33. tessmi napsal:

  Ahoj tak homecredit jsem si brala dvakrat 30tis pohoda vratila jsem ho do trech mesicu a neplatila ani korunu na vic vse se vyridilo po tel a domu mi postou prisli smlouvy penize jsem si vyzvedavala na poste kdyz jsem to same chtela po druhe bez problemu schvalili mi vse prisla jsem na postu a zamitnuto a duvod nevi nidko od nich pripadala jsem si jak blbec mam za to ze jsem se jim jako klient nevyplatila pze jsem vse splatila v cas a nic na me nemeli rozhodne bych nesla do cetelemu a ani do providentu vylozene lichva z doslechu tak pozor na ne

  • pavla napsal:

   Stim cetelemem mate pravdu mam u nich kartu do nedavna vse o.k. ale v prosinci 2015 sok.kartu cetelem prepsal bez meho vedomi na jinou osobu a veskere udaje o me karte a o me te osobe zverejnil.bylo receno,ze chyba v systemu.vubec je nezajima,ze zneuziti osobnich udaju je trestne a lidi sou u nich jen ovce.budu delat vse proto aby jim to neproslo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280