Home Credit půjčka


home-credit-logo

Home Credit je českou nebankovní institucí poskytující půjčky od 10.000 do 150.000Kč bez vysokých úroků. V poslední době začala pracovat na svém brandu a přestala své neplatící klienty posílat do insolvence a exekucí. Aktuálně je možné si od této firmy půjčit již s úrokem těsně pod 14% a možnost předčasného splacení je zdarma.

Recenze půjčky

 • Půjčka – 10 000 až 180 000 Kč
 • Splatnost: 12 až 84 měsíců
 • RPSN: max 9.9%
 • Vyplácí na: Bankovní účet, Složenkou, Hotově na České poště (určité pobočky)
 • Žádosti: Online, Telefonicky
 • Akce: Při včasném splacení 1/4 úroků zpět

Vlastnosti půjčky

 • Vyřízení půjčky: zdarma
 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano (stačí uvést výši příjmu bez doložení)
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pro cizince: Ano

Podmínky půjčky

 • dva doklady totožnosti
 • zletilá fyzická osoba s trvalým příjmem

Jak si půjčit

Celý proces žádosti o půjčku popíšeme v několika krocích. Jako první je nutno zavolat na bezplatnou linku nebo vyplnit na internetových stránkách formulář a budete kontaktováni zaměstnancem společnosti HomeCredit. Připravte si k hovoru dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz musí být vždy u občanů ČR a k němu cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo zbrojní průkaz). V případě, že  jste zaměstnanec nebo OSVČ, připravte si údaje o zaměstnavateli nebo o svém podnikání (přesný název, adresa, telefonní číslo a IČ). Peníze poté obdržíte na účet nebo si je můžete vyzvednout na poště.

Příklad splátek

Pro ukázkový příklad splácení půjčky u společnosti HomeCredit, a.s. je zvolena půjčka ve výši 100 000 Kč. Pokud si půjčíte tuto částku  na 48 měsíců, pak bude úrok 16,73%.  Celkově bude po klientovi požadováno 48 měsíčních splátek ve výši 2 860 Kč. Za celkovou dobu splácení úvěru HomeCredit  zaplatí celkově 137 280 Kč. RPSN je u této varianty půjčky 18,2%.

Pokud si stejnou částku klient půjčí na 84 měsíců, pak bude úrok 14,54%. Po klientovi bude požadováno zaplatit celkem 84 měsíčních splátek ve výši 1 899 Kč. Za celou dobu splácení klient za neúčelový úvěr HomeCredit zaplatí celkově 159 516 Kč. RPSN je u této varianty půjčky HomeCredit 15,6%.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím při žádosti o úvěr dokládat potvrzení o příjmu? Výši příjmu v žádosti o úvěr uvádíte, potvrzení o příjmu ale nevyžadujeme.
 2. Kolik zaplatím za vyřízení půjčky? Za vyřízení půjčky neplatíte žádný poplatek, vyřízení půjčky je zdarma.
 3. Mohu si k půjčce sjednat pojištění pro případ, že nebudu moci splácet? Ano, pokud splňujete podmínky pro vstup do pojištění, můžete si při uzavírání úvěrové smlouvy zvolit Pojištění výdajů. Pojistné plnění z daného pojištění je vypláceno přímo klientovi, který se dle svého uvážení rozhodne, jak je použije.
 4. Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny? V případě půjčky sjednané po telefonu Vám peníze pošleme buď na bankovní účet vedený na Vaše jméno, nebo si je jednoduše vyzvednete na poště. V případě online půjčky Vám peníze pošleme na Váš účet.

Videopředstavení půjčky

Výhody půjčky

 • Půjčka od 10 000 až do 150 000 Kč
 • Půjčka s nízkým úrokem, možnost předčasného spplacení zdarma
 • Finská půjčka pro ženy na mateřské dovolené
 • Osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
 • Půjčka pro podnikatele
 • Půjčka pro novomanžele
 • Půjčka pro důchodce

Nevýhody

 • Poplatky za vedení úvěru

Žádost o Home Credit půjčku 


O společnosti

Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské úvěry do 150 000Kč. Home Credit a. s. je součástí mezinárodní Skupiny Home Credit, která dále patří do mezinárodní finanční skupiny PPF a je společností která na český trh vstoupila v roce 1997. Za skupinou PPF stojí český miliardář a nejbohatší muž v ČR Petr Kellner. (více info: wiki)

U Home Credit můžete získat nejen půjčky, ale také kreditní karty až s padesátidenním bezúročným obdobím nebo konsolidace půjček. Velkou výhodou Home Credit je možnost sjednání půjčky na pobočce České pošty. Obyvatelé mohou tedy navštívit Home Credit Brno, Ostrava, Kladno, Praha a velice rychle si půjčit až 40 000. Vyřízení po telefonu je také možné a velice jednoduché. V roce 2011 Home Credit v Česku půjčil celkem 8,75 mld. Kč a celkem během své existence už poskytl úvěr více než dvěma milionům unikátních klientů.

Další produkty

Kontakty

 • Home Credit, a. s.
 • Moravské náměstí 249/8
 • 602 00 Brno
 • Telefon: 840 155 155
 • E-mail: homecredit@homecredit.cz
 • Pracovní dny: od 8 do 18 hod.
Žádost o tuto nabídku
Home Credit půjčka 2.86/5 (57.14%) 7

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

48 zkušeností s Home Credit půjčka

 1. tesco karta napsal:

  tesco karta opravdu des.uzavreni ihned ,odstoupeni az vas vyzdimou .pak vam poslou neplatne cislo konta a uctu na ktere mate zaplatit dluh.cesta ven jedine pres televizi a udelat jim poradnou pakarnu.tak prijdou o zakazniky.ja to prave zvazuji.zavani to lichvou a nekalymi praktiky.plus neeticke chovani.toto chovani se opravdu nehodi do stredni evropy.

 2. Karel Skoták napsal:

  Jsou to největší zloději u nás, sám velký bankéř Rockefeller a jeho CitiBanka je lidumil a čajíček o páté, parazit kosící to tu lichvou a podvody, 😐 1 624,- sebevražd za rok 2016 a 120 tisíc bezdomovců má u nás z největší části nasvědomí právě společnost Home credit a její vykutálený zloděj Kellner.

 3. Vladimír napsal:

  Ano, jedná se o podvod, odpovídám na dotaz z reklamy. Navíc jsem zde před chvílí provedl rozbor způsobu splácení a velmi rychle zmizel. Takže ještě jednou ve stručnosti: splácíte nejdříve úrok, takže váš dluh je stále stejný. Když po roce splácení je suma uhrazených splátek z půjčky 70.000Kč 32.100Kč, tak pokud budete chtít půjčku doplatit, dělá to ještě krásných 65.516Kč

 4. Vladimír napsal:

  Je to velice jednoduché, půjčíte si třeba 70.000 na 60 měsíců. Splátka 2675,-. Po dotazu na mimořádné splátky vás ujistí, že určitě ano, předčasné splacení jistě také a několikrát vás ubezpečí, že úrok se bude pochopitelně počítat jen do do doby splacení a bude se tedy krátit. V praxi to vypadá tak, že po roce splácení dlužíte ještě více než 65.000,- , protože jste spláceli nejdříve celý úrok a z jistiny tedy ani ne 5.000,-. Takže krácení úroku při předčasném splacení, nebo mimořádných splátkách se nekoná, neb není co krátit. Odhaduji, že při splacení zhruba v polovině trvání půjčky už neušetříte nic, dostanou celou částku, kterou byste jinak spláceli celých 60 měsíců. Je to podvod, protože kdyby vám dodali splátkový kalendář v reálné podobě, tedy u každé splátky vyčíslený podíl jistiny a úroku, myslím, že by se nenašel člověk, který by to podepsal. O tom,že je to cílené jednání svědčí i to, že vás každý měsíc obtěžují “výpisem z úvěrového účtu”, kde jsou pouze položky – splátky po splatnosti a výše příští splátky. Má to logiku, kdyby jako každý správný výpis z účtu obsahoval i zůstatek dlužné částky i největší finanční negramot by musel přijít na to, že je “asi něco špatně”. Klasická lichva je proti tomu charita…:-)

 5. Jana napsal:

  Prosim vas neviete mi poradiť,dnes mi doslo ze dlžím Home creditu 7tisic EUR ,ze v roku 2002 som si brala nieco,ale som si 100% ista,ze nikdy vzivote som nic nebrala,volala som exekútorovi a ze nech dam do 14dni podnet na sud na prešetrenie,ma niekto takúto skúsenosť?prosim o radu,dakujem.

 6. Ferdinand Leo napsal:

  To je informovat širokou veřejnost, že jednoduchá půjčka byla nyní ven na 2% úrokové sazby, pouze jsou zapotřebí vážní lidé zaregistrovat. Kontaktní e-mail: ferdinandleofinance@gmail.com

 7. Jan Slavík napsal:

  Znám velmi dobře funkci bezúročného období na kreditních kartách, ve všech bankách Vám účtují úrok z nezaplacené částky k datu zůčtování. POZOR !!!! JINAK TOMU JE U HOMECREDIT – ZAPLATÍTE CELOU ČÁSTKU a zapomenete na haléře a ejhle ÚROK ZAPLATÍTE Z CELÉ JiŽ UHRAZENÉ ĆÁSTKY. To je přes čáru, okamžitě kartu ruším a zvažuji žalobu.

  • Jan Slavík napsal:

   Podal jsem podnět k prošetření na ČNB
   Dobrý den,

   Žádám Vás o prošetření nekalé praktiky společnosti Homecredit na její TESCO kreditní kartě.

   V případě, že klient zaplatí dlužnou jistinu např. z 90% neúčtují úroky z dlužných 10% ale z celých 100% tedy již ze splacených peněz.

   Znám dobře funkci bezúročného období na kreditních kartách, všechny banky počítají úrok z nezaplacené jistiny k datu zúčtování.

   Platit úrok ze splacené částky je podle mého názoru nemravné a zřejmě i protiprávní. Na info lince mi řekli, že to mají v obchodních podmínkách.

   Zasílám v příloze výpisy za 12/2015 a 1/2016 a žádám Vás o prošetření této nekalé praktiky Homecreditu.

   S pozdravem

 8. Veronika Javorská napsal:

  Haha, musím se smát – všem, co tu píšou, že dostali špatný úrok a podobně. Nechci Home Credit vůbec obhajovat, ale trochu do toho vidím – a pokud vám někdo nabídku zamítne nebo dostanete horší nabídku než, co se uvádí, je to jen proto, že buď jste už někdy někde špatně spláceli nebo máte nějaké záznamy v různých registrech (a s tím souvisí i to, pokud nezaplatíte včas různé faktury – od telefonních operátorů a tak – okamžitě máte záznam v registru a už to vám zhoršuje finanční nabídku). A pokud vám od nich chodí SMS se nabídkou, zase si za to můžete sami – ve chvíli, kdy rozdáváte po internetu svá čísla (i pod různými registracemi do obchodů atp.), dáváte zároveň souhlas se zpracováním osobních dat (ano, to je takový to, kdy zaškrtnete, že souhlasíte a vlastně nevíte s čím) a tato firma vás pak jednoduše ´prodá´ dál – telefonnímu operátorovi například, který už takto vaše číslo poskytne pro Home Credit nebo jakoukoli jinou společnost. Je to celý jen o vás, lidi..a nedělám pro ně, jen jsem měla možnost nahlídnout do systémů více bankovních/nebankovních společností. A to se člověk nestačí divit, co všechno vlastně dělá nevědomky zle..

 9. Dékány. napsal:

  Potřebujete naléhavou půjčku (fondů)? Pokud ano, kontaktujte nás pro více informací prostřednictvím našeho e-mailu: (dakany.endre@gmail.com)

 10. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete legitimní úvěr na 1% úrokové sazby? Potřebujete podnikatelský úvěr? Potřebujete půjčku na koupi domu, auta, splatit své účty a dluhy? Myslíte si, potřebují peníze, aby vám řešit problémy? Pokud ano, laskavě požádat o půjčku u nás nyní vyplněním níže uvedené údaje a vrátí zpět k nám na e-mailem: michaelprantl111@gmail.com

 11. Daniel napsal:

  na stránkách mají kalkulačku s půjčkou 100 000,- na 60 měs. za 0= a RPSN = 0% se splátkou 2300,-/měsíc.
  pokusil jsem se k této půjčce dosta jen tak ze zvědavosti, a tak jsem absoloval 2 x 20 min. hovor se všemi otázkami až mi byla nabídnuta půjča na 130 000,- na 60 měsíců se splátkou 3300,- a RPSN cca 20%!!!
  po dotazu, že jsem chtěl půjčku, kterou nabízí na stránkách, mi bylo zděleno, že nodokáží říci proč to nejde a další výhovorky:(

  Je to banda lhářů, kteří jen lákají důvěřivce na líbivá % a potom je zaříznou.

 12. Eva napsal:

  Chování příšerné, po zesnule mamince na nás přepadla její půjčka o které nikdo nevěděl.Do měsíce jsme museli vše zaplatit. To není solidní chování. Nebudu komentovat ani chování zaměstnanců. A mají jěště drzost na můj soukromý telefon psat nabídky, abychom si u nich vzali pujčku.

 13. jitka napsal:

  A kdo jsou potom šmejdi ti co ojebavaj starý lidi nebo ti co nás ojebávaj všechny a žijou z našich hlupích hlav několik let

 14. Olof polson napsal:

  Chtel jsem se zeptat – pujci mi (100000) jako ceskemu obcanu zijicimu v cizine a manzelkou z asie bez EU obcanstvi? Mam mesicni prijem 24000 Czk ale na zahranicni bance Dekuji za odpoved

 15. petr napsal:

  Ok prachy prisli bral sem 40 000 a zaplatim prez 100 000 ala s tim sem pocital :( jen se proste a jednoduse clovek dostane do sra..k a nema =[ (chybi mi dve splatky tak sem se chtel dohodnout ze dluh splatim behem dvou mesicu celej ale nas..t) musim to cele zaplatit do 3dnu ? Domluva s tema ….. Proste nefunguje jen se proste starej nam je to jedno jinak si v pr…i. NEBRATTTTTTTTT DOMLUVA NEEEEEEE

 16. Janina Nasraná napsal:

  Jednou jsem si přes ně koupila asi počítač, nebo jinou elektroniku a ta pakáž drzá, lichvářská, mě po žádosti sice vymazala ze systému, ale furt mi posílají ty svoje hloupoučké nabídky úvěrů. Chodí mi zkrátka otravné smsky. Na dotaz, co jako s tím, mi řekli, hovada, že si to mám vyřídit u operátora. Operátor mi nabízí pujčky jiných institucí? Jako fakt?

  • Lea napsal:

   Jano, když jsem četla jen tak ze zajímavosti smluvní podmínky těchto darebáků, tak je tam přesně tohle:

   Vámi poskytnuté osobní údaje se budou
   dále zpracovávat pro účely zasílání obchodních sdělení emailem, telefonicky, anebo pomocí zpráv SMS,
   dále pro účely reklamní a marketingové činnosti a propagaci produktů, zboží, služeb či značky Správce, případně jiných subjektů.
   Období, pro které souhlasíte se shromažďováním, uchováváním a zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů: Od udělení souhlasu až do odvolání souhlasu.

 17. David napsal:

  Vyjebávají s lidma jak jen můžou, podpisem u nich se podepisujete ďáblu, podmínky jsou na první pohled vporádku, ale po zamyšlení už ne, a pozor! Když už se dostanete do dluhu stojí za nima armáda právníků a ti vás ze svých pazourů zadarmo nepustí, jako nás! Už nikdy víc!

 18. KATERINA napsal:

  HOMEN CREDIT JE JEDEN VELKY LICHVARSKY PODVOD.NABIDKY NA STRANKACH WEBU ZNEJI PEKNE,ALE PRAVDA JE JINA.MUJ PRIPAD?180 000 CZK NA 60 MESICU SPLATKA NA INTERNETU 4.199 CZK,V PRAXI:JEJICH NABIDKA 150.000CZK NA 60 MESICU 5.105 CZK.NA MOU OTAZKU CO JE TO ZA BLBOST?KAZDA POPTAVKA SE POSUZUJE INDIVIDUALNE,TAKZE KDYZ MATE SOLIDNI PLAT VAS PERFEKTNE ODRBOU.PUJCIT SI 150 TIS.A ZAPLATIT VICE NEZ 300 TIS.TO JE LICHVA,TAK ALIDI RUCE PRYC OD NICH.NAVIC DAMAM NA TELEFONU HUBU NEZAVRE ANI PO VASEM JASNEM ODMITNUTI A NADALE VAS BOMBARDIJE SVYMI NESMYSLY.TO OPRAVDU U NAS NIKDO NENI,KDO BY JE KONTROLOVAL.JAK SE RYKA SVET SE V PRDEL OBRACI.

 19. Michal napsal:

  to RPSN nevypadá úplně zle na nebankovní instituci.

  • Anonymní napsal:

   rpsn záleží podle vašich příjmů, bohužel čím bohatší jste (a čím míň byst tu půjčku ve skutečnosti potřeboval), tím menší rpsn, škubou chudáky

 20. Mandelinka napsal:

  Půl hodiny jsem sdělovala informace,závěr dnes nejpozději zítra se ozve kolega ,zkontroluje informace ,pošle smlouvu mailem ještě dnes ,nejpozději zítra se s vámi spojí.Na poště se podepíše smlouva a hned dostanete peníze.Když se nikdo neozval,zavolala jsem já.Operátorka mi sdělila,že nemůže zjistit,proč se nikdo neozval.Zvláštní způsob práce.Dřív jsem neměla s touto firmou problémy.

 21. juraj napsal:

  Si myslím, HC je dobrý produkt na menší půjčky, ale musím vědět, že mám zabezpečené splácení!!!

 22. Antonín napsal:

  Dobrý den. Vážení přátelé, v žádném případě si nenechte v Tesku vnutit jejich úvěrovou kartu. Je to vlastně půjčka, kterou si berete každý měsíc od Home Credit. Samozřejmě se všemi právními důsledky. Vlastně nad Vámi visí pomyslný Damoklův meč. Já jsem si to uvědomil hned druhý den. Kartu jsem během jednoho týdne zrušil. Karta byla samozřejmě ihned zneplatněna. To se stalo v listopadu minulého roku. Zatím mě dosud chodí vyúčtování i když se tam řeší jen poplatek za vedení účtu. Jsem zvědavý jak dlouho mě budou ještě ten výpis posílat. Je to myslím ubohé. Smlouvu s Vámi uzavřou ze deset minut na místě i když se vyžaduje odsouhlasení smlouvy Vaším partnerem, který samozřejmě většinou není přítomen. Zrušení smlouvy se ale táhne dlouhé měsíce a snaží se z Vás vysát za každou cenu nějaké peníze. Ano podobnost s upíry je zcela na místě.

  • markeza napsal:

   Tesco karta je podvod. Nakup na splatky bez navyseni? Ani nahodou. Karta je zdarma, nechte si ji, kdyby nahodou. Mesicne zaplatite za vedeni uctu 49 korun. To neni ani karta zdarma ani nakup na splatky bez navyseni. Navic hned po mesici drze poslou dalsi kreditni kartu s vyzvou k aktivaci, chteji jen sosat penize. Smesne. Nikdy nic od home credit nebo tesco!!

 23. Anonymní napsal:

  Hajzlové největší! to, že všechno splatíte ještě neznamená, že je to vyřízené!!!! kurevský pozor na ně! potvrdit všechno písemně, nebo se budete za pár let kurevsky divit!

 24. zdenek napsal:

  STÁT JE MĚL DÁVNO ZAKÁZAT NA CELÉM ČR!!!BEJT TO OBYČEJNEJ ČLOVĚK,JE ZAMŘÍŽEMA ZA
  LICHVU.EŠTĚ JE VTOM PODPORUJÍ!!!

 25. KAKAMIL napsal:

  Maj v letáku, že smlouvu elektronicky zpracují maximálně do druhého dne a já třetí den nevím nic…

  • Anonymní napsal:

   Smlouvu zpracují do druhého pracovního dne. Pokud podepíšete v 9 večer, tak se nemůžete divit, že se k tomu ten den už nikdo nedostal, tou dobou na běžné denní směně už taky asi nejste.
   Pokud máte finanční půjčku, měli by se ozvat. Pokud máte spotřebák, nepíšou vám, ale prodejci. Pokud vám prodejce nic neřekl, je blbec on. Vám tak jako tak dojde splátkový kalendář.

 26. jarda napsal:

  Ježiš to jsou bukvice ten home za 50 tísíc co mě pújčej vrátím cca 117 tisíc fakt magoři,ale asi jim to dost lidí žere oslům jjjj .

 27. JARKA napsal:

  Home credit?Nikdy v zivote.Ja u nich dluh zdedila.Hned jak jsem dostala rozhodnuti od notare jsem zacala posilat splatky.Az po pul roce se ozvali ..do toho a toho terminu poslete tolik a tolik jinak….odepsala jsem poslala kopije splatek napsala dopis ,ze nemam na to poslat to najednou za jsem samozivitelka se synem se zvysenou peci a me prijmy jsou omezene ze budu dedictvi splacet.Ani se neobtezovali mi odepsat.Po vic jak roce poe zaplatila jsi tolik a tolik zbyva doplatit tolik doplat do toho a toho trminu.Silene porad dokola nakonec me predali advokatovi ten si nauctoval skoro15000 za rizeni…hnus,dnes uz je mam z krku tech par let pekla nikomu nepreju.Jen jedno neni hlavni vina na te spolecnosti,ale v lidech ti takove lichvy podporuji ze je vyuzivaji a take bych rekla ze je hlavni chyba statu ze to podporuje a nerovna urcitymi pravidly.Ja kdybych nebyla nucena prevzit dedictvi nikdy v zivote bych tuto spolecnost nevyuzila.

 28. Duri napsal:

  Kto si daco pozicia od tejto spolcnosti – HOME CREDIT to musi byt človek ktory ma moc vela penazi. Mal som od nich dva krat daco na splatky a stacilo mi. Omeskate splatku o par dni a z tych vyhraznych telefonatov vam bude zle od tej arogantnej zamestnankine. Pri pozickach z CFH Quatro som ziaden problem nemal. A to som meskal kolko kratcaj mesiac. Poslu informacny dopis ale nie vyhrazat sa ludom. Nech sa hanbi cela ta spolocnost.

  • juraj napsal:

   Ďuri ty ko.ot! Čo čakáš keď neplatíš! Takéhoto klienta bych poslal do riti a nič by som mu nepožičal!

 29. josef napsal:

  Hom.Cr.nejvetsi sejdiri….nedivim se,ze jejich sef je miliardar…..pujcil jsem si od nich 100000,- a po 2.5 letech jsem doplatil 90000….a to jsem mel na sedm let…fuj ,uz nikdy půjčky..my jsme ale narod…baby neochotne a arogantni,naucene formulare,nemuzou snad mit ani rodiny..neberte si půjčky…vim co to je….az me umrel tatinek a zdedil jsem nejake finance,tak jsem všechny půjčky doplatil….jsem z toho psychicky na dne,za jakou cenu jsem to doplatil…neberte zadne Cetel.,Provid,Hom.Cr.jsou to všechno zlocinci…vim o cem pisi..od všech jsem mel půjčky a sedrou z vas kuzi a to jsme Cesi…fuj..stydme se

 30. cigova napsal:

  Ze stránek Home creditu : Půjčím si ­70 000 Kč za ­3 512 Kč měsíčně Po vrácení ½ úroků je RPSN ­10.6 % a úrok ­10.11 %. Ročně Vám vrátíme ­3 572 Kč a celková částka splatná spotřebitelem je ­77 144 Kč. Dá se tomu věřit ? Poraďte,prosím.

  • Suza napsal:

   ano dá se jim věřit, mě vrací úrok každý rok….divím se že se jim to vyplatí.

  • Anonymní napsal:

   Nedá,půjčka 35 000,zaplatím 75234,00!!!

  • i napsal:

   Nevěřte tomu, hned jak volají oznámí vám RPSN třeba i 2x vyšší, a když se divíte, odpověď je, že jste jim na to “vyšli”
   Je to podvod jako veškerá bankovní i nebankovní reklama a skutečnost je jiná. Je to lichva, která by měla být potrestaná podle zákona.

 31. Anonym napsal:

  Je to lichva, ale podle mě ta nejslušnější, co může být Provident a podobné je mnohem horší, do toho bych nešla, to raději ten Cetelem.
  Spořitelna mi taky půjčila na RD, ale já mám ještě částečný ID.

 32. adam napsal:

  Já si vcelku bezproblémů pujčil 30000 tis, na dva roky a splátka je 1598 Kč. Je to tak jak jsme se dohodli, nemám z nich dobrý pocit ale zatím to funguje jak má ale ty úroky by mohli trochu srazit.

 33. tessmi napsal:

  Ahoj tak homecredit jsem si brala dvakrat 30tis pohoda vratila jsem ho do trech mesicu a neplatila ani korunu na vic vse se vyridilo po tel a domu mi postou prisli smlouvy penize jsem si vyzvedavala na poste kdyz jsem to same chtela po druhe bez problemu schvalili mi vse prisla jsem na postu a zamitnuto a duvod nevi nidko od nich pripadala jsem si jak debil mam za to ze jsem se jim jako klient nevyplatila pze jsem vse splatila v cas a nic na me nemeli rozhodne bych nesla do cetelemu a ani do providentu vylozene lichva z doslechu tak pozor na ne

  • pavla napsal:

   Stim cetelemem mate pravdu mam u nich kartu do nedavna vse o.k. ale v prosinci 2015 sok.kartu cetelem prepsal bez meho vedomi na jinou osobu a veskere udaje o me karte a o me te osobe zverejnil.bylo receno,ze chyba v systemu.vubec je nezajima,ze zneuziti osobnich udaju je trestne a lidi sou u nich jen ovce.budu delat vse proto aby jim to neproslo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

nejlepsi