Air Bank – Airbank.cz


Airbank

AirBank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jedná se o moderní banku 21. století, která nabízí internetové bankovnictví nové generace. Je určena pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se bude chovat ke všem jako k zákazníkům, ne jako pouze k číslům. Považuje banku za službu, která by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná.


Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: Běžný účet – účet určený fyzickým osobám – vysoké zhodnocení zůstatku na běžném účtu při splnění podmínky 5 plateb kartou za měsíc (stejné jako na spořícím účtu – Garance TOP3) – pevný poplatek 100 Kč při velkém balíčku služeb – možnost mít až 10 běžných účtů za jeden poplatek – možnost vybírat peníze i na více než 4300 terminálech Sazky

Spořící účet – do zůstatku 1 milionu Kč zhodnocení úrokem s Garancí TOP3 (zaručené místo mezi třemi nejvyššími zhodnocení na českém trhu) – nad 1 milion Kč úrok 0,7% – účet je veden zdarma a peníze si může člověk převést díky internetovému bankovnictví během několika málo okamžiků – možnost založení si až 10 spořících obálek pro přehled o účelu spoření

Úvěry:  Půjčka – výše od 5 000 Kč do 400 000Kč – nízké RPSN od 9,28% do 15,8%, při včasném splácení odpuštění splátek – žádné poplatky a založení účtu u AirBank zdarma – online žádost

Výhody banky

 • jednoduchost služeb (internetové bankovnictví, půjčka, spořící účet)
 • vysoké úročení nejen na spořícím účtu ale i běžném účtu
 • nízký úrok u půjčky
 • výběry v síti Sazky (více než 4300 terminálů)
 • jednoduchost a přehlednost smluv

Nevýhody banky

 • relativně malé portfolio produktů
 • krátká činnost na českém trhu

Produkty banky

 • účty – Běžný účet
 • úvěry – Půjčka
 • spořící produkty – Spořící účet

Internetové bankovnictví

AirBank https://ib.airbank.cz/

Přihlášení do internetového bankovnictví probíhá na základě uživatelského jména a hesla. Uživatelské rozhraní je velmi příjemné a přehledné.  Internetové bankovnictví je jednotné pro běžný účet, spořící účet i půjčku. Mobilní aplikace je ke stažení i pro iPhone i pro mobilní telefony s Androidem.

Pobočky

Sídlo společnosti Air Bank a. s. je na adrese Hráského 2231/25, Praha 11-Chodov. Poboček je 21, které jsou umístěny ve velkých městech, kde nechybí Praha, Brno, Ostrava a Olomouc. Velkou výhodou je otevírací dobra, která je přes pracovní týden od 8:00 do minimálně 19:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00 (příjemnější výjimkou jsou nákupní centra, kde je otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00).

O společnosti

 Air Bank je bankovní instituce, která začala působit na českém trhu v 22. listopadu 2011. Poskytuje finanční služby drobné klientele. Kromě inovativního internetového bankovnictví otevřela vlastní pobočkovou síť. Je součástí finanční skupiny PPF. PPF je soukromá mezinárodní finanční skupina se sídlem v Nizozemí. Společnost založená v roce 1991 se v současnosti zaměřuje především na spotřebitelské financování, pojišťovnictví, bankovnictví a obchodování s nemovitostmi. Působí v mnoha zemích Evropy (střední a východní Evropa) a ve Vietnamu a Číně. Majoritním vlastníkem je Petr Kellner(98,9%).

Reklama

Kontakty


Air Bank – Airbank.cz 3.67/5 (73.33%) 15

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

21 zkušeností s Air Bank – Airbank.cz

 1. Martin napsal:

  S Air bank jsem velice spokojen – má jednoduché a přehledné internetové bankovnictví, kde lze ovládat běžný i spořicí účet (peníze mezi těmito dvěma účty lze jednoduše přesouvat). Rozhodující pro mě je to, že se neplatí žádné poplatky za příchozí ani odchozí platby. Výše úrokových sazeb je nadprůměrná vzhledem k dalším nabídkám na trhu (přesto mám z pochopitelných důvodů finanční rezervy na více různých místech). Trochu nevýhodou by pro někoho mohla být nižší hustota poboček a hlavně bankomatů (výběr z cizího není zrovna levný), ale to mi nijak nevadí. Ocenil bych však možnost dobít si přes účet kredit na telefonu, i když chápu, je existují alternativní možnosti. Půjčky a další podobné blbosti nehodnotím.

 2. Tyrel napsal:

  Já si absolutně nemohu stěžovat, mě nejvíce oslovila přívětivost personálu. Jinde jsem lepší chování nezažil. Navíc pro mě jako pro studenta a zároveň mladého dospělého je to nejlepší možná banka s tímto ceníkem a službami. Skvělá pobočka na Kladně

 3. dawe napsal:

  stejna zmrdi banka jako vsechny ostatni v cr proste plati pravidlo kdo ma reklamu v televizi prodava zmrdi produkt i od air bank jsou pujcky predrazene doufam ze majtele bank a manazeri budou hořet na věky v pekle

 4. Lenka napsal:

  Vůbec nechápu tyto lidi,kteří nadávají a jsou nespokojeni s AIR bank.
  Já jsem přešla do této banky před rokem a půl a nemohu si služby a úroky vynachválit.Česká spořitelna mně několik let okrádala a teď nic neplatím a jen dostávám.A zásadně si nepůjčuji!

 5. Robert napsal:

  Taky špatná zkušenost, příjem ca. 90000,-Kč (netto), potřeboval jsem nutně 200000kc a v bance mi řekli, že příjmy mám s ciziny, takže žádnou půjčku nedostanu, že si to nemůžou ověřit. Nechápu proč jsme tedy v EU nebo asi neumí cizí jazyky nebo co.
  Myslím, ze se sloganem “i banku můžete mít rádi” si hodně fandí..

 6. Tom napsal:

  S negativníma komentářema nemůžu souhlasit. Air využívám od jejich začátku, jsem OSVČ, na účet mně pravidelně chodí mzda. Požádal jsem banku o půjčku 70 tisíc přes internetbanking, druhý den předschváleno, doložil jsem doklad o bezdlužnosti u FÚ a ještě ten samý den byly peníze na účtu. Takže od žádosti po vyplacení půjčky uběhlo 36 hodin. Banku kompletně doporučuju. Se spořitelnou..od které jsem k nim utekl..se nadá srovnat. Výborní.

 7. Tereza napsal:

  S půjčkou tedy zkušenosti nemám, ale jinak jsem s bankou vážně spokojená. Nejsem náročný zákazník, ale přehlednost internetového bankovnictví je dobrý, úroky na běžný i spořící účet chodí a jsou hezké :) jinde bych nic nedostala. Doufám že bude stále jenom lepší a ne horší… zatím spokojenost!

 8. Merry napsal:

  spokojena teda vbec nejsem je to strasna banka nejsou schopny poskytnout pujcku !! budu rusit ucet at jse treba poserou je mi to jedno

  • Anonymní napsal:

   stenejproblemvydelam 25 litruic nesplacim nikomu nedluzim a pujckujsem znich nedostal takze pa pa a jdete tam kam slunce nesviti

 9. Lukas napsal:

  Ano je to tak penize ihned na úctě ..?Ani nahodou Čekali jsme 3 dny a nic,tahle společnost opravdu láká jen bohaté lidi s příjmem nad 100000,- pokud muzu doporučit. Vyhnete se jim a těm sladkým kecum ze to je vytížené ihned ..Ani nahodou ..

  • Merry napsal:

   presne tak taky jsem nespokojena chtela jsem si pujcit 20000kc a nebyli schopny ze pry nevyhovuji podminkam banky no u tehle banky koncim spokojena vubc nejsem

  • Jarda napsal:

   Keci, mám výplatu do 20 000.- a půjčku 200000.- vyřízenou do dvou dnů a to jsem žádal přes internet v sobotu večer !! V pondělí na účtě !!

 10. Markéta napsal:

  Komentáře, které zde čtu mě dost zaráží. Jsem OSVČ s poměrně nízkými příjmy, půjčku jsem celou vyřídila přes iBanking – nemusela jsem jít do banky ani smlouvu podepsat (mám u AirBank účet) a peníze byly na účtě DO DRUHÉHO DNE. Perfektní jednání, můžu jenom doporučit.

 11. milan slodičák napsal:

  Nesouhlasím s těmito nářky. Mám opačnou zkušenost a velmi dobrou, vyzkoušenou.
  Nelze jen chtít, není potřeba velkých příjmů.Člověk musí být sám hospodář a pak může něco získat. Nic není zadarmo.Moje zkušenosti jsou přiměřené.
  Banku mám rád.
  Milan

 12. IVETA POKORNÁ napsal:

  Nechápu,jak můžete mít schvalitelnost půjčky 97%,mám měsíční příjem 30000kč,nikde nic nedlužím,nemám žádnou půjčku,mám smlouvu na neurčito,mám vlastní bydlení a půjčka 100000kč mi byla zamítnuta,sice nevím z jakého dúvodu,ale byl to pro mne šok.Půjčka od vás je asi pro bohaté s příjmem nad 100000kč, ale tyto lidé nemají potřebu si půjčovat.Myslím si své o vaší bance a uděáam vám pěknou reklamu,hlavně pravdivou.Pokoná

  • Honza napsal:

   Dobrý den,

   mám podobnou zkušenost. Mzda cca 30 (netto), rejtříky čisté, zaměstnání na neurřito, na spořícim cca 250 tis (kam pouze přidávám) a poskytnou mi pouze 40tis…

   • Anonymní napsal:

    Bohužel, věříte další tuctove reklamě , oni potrebujou jen loosery, aby nedosáhli na bonus a ještě doplatily za slevu oněch úroků. Takže na konec 13-15 % jako kdekoli jinde. A taky je potreba bonity z předešlých úvěrů- kreditní karta není úvěr. Nemám zdaleka takovou výplatu, zato hypo Na 1.55M, 0,25M půjčku ze které mi vrátí 0,05M zpět po řádném uhrazení všech splátek,žádný, že nemáš zrovna?! Tak ti to osolime a pořádně…. a furt mám možnost čerpat finance, chce to dobryho a hlavně nezávislého poradce.
    A pak asi jinou dobu…. NEBOŤ DEMOKRACIE JE DOBRÝ SLUHA, ALE SPATNY PÁN
    Bohužel

  • Leoš napsal:

   Ani OSVČ s přijmem kolem 1 000 000 nedostane u teto banky pujcku 100 000. Je nam lito ale mame obavu ze byste nemohl splacet. Dobra, ucet tedy rusim.

 13. […] o AirBank se můžeme dočíst třeba na portálu Půjčko.cz – a stejně tak i o ostatních bankovních a […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

nejlepsi