Airbank půjčka

Reklama

Air bank půjčka naprosto koresponduje s přístupem, kterým se celá banka na trhu prezentuje. Jasné a snadné podmínky a výrazně výhodnější úroky, než je na trhu obvyklé. Banka garantuje nízkou úrokovou sazbu po celou dobu trvání půjčky za předpokladu, že majitel půjčky řádně splácí. Skvělé sazby ve spojení s prakticky nulovými náklady na získání půjčky, dělají z tohoto bankovního produktu skutečně štiku mezi klasickými půjčkami, jak je známe od velkých korporátních bank. Air bank se vždy snaží jít štíhlou a levnou cestou a tato půjčka samozřejmě není výjimkou.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 5 000 až 600 000 Kč
 • Splatnost: 6 až 96 měsíců
 • RPSN: od 9,9%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet/na pobočce

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pravidelné splátky: Ano

Podmínky půjčky

 • dva doklady totožnosti
 • výplatní páska za minulý měsíc
 • výpis z účtu, kde bude výplata připsána

Jak si půjčit

Prvním krokem je jednoduché vyplnění online žádosti a poskytnutí informací o výši vašeho příjmu a další osobní údaje. Banka  půjčku schválí (výjimkou může být například situace, kdy se ukáže, že z nějakého důvodu nemůžete půjčku splácet). Poté si sami zvolíte jak smlouvu podepíšete  ať už online, poštou, na pobočce nebo s kurýrem. Dodáte nám potvrzení o příjmu a  případně další doklady. V případě, že vše souhlasí, převedeme vám peníze na váš běžný účet u Air Bank.

Příklad splátek

Pro ukázkový příklad splácení půjčky u Air bank je zvolena půjčka ve výši 100 000 Kč. Pokud si půjčíte tuto částku  na 12 měsíců, pak bude úrok 9,9%.  Celkově bude po klientovi požadováno 12 splátek ve výši 8 938 Kč. Pokud bude klient splácet včas, dostane poslední splátku zpět. Za celkovou dobu splácení úvěru od Air bank  zaplatí celkově 104 673 Kč. RPSN je u této varianty půjčky od Air bank 10,37%.

Pokud si stejnou částku klient půjčí na 96 měsíců, pak bude úrok také 9,9%. Celkově musí klient zaplatit 96 splátek ve výši 1 773 Kč. Za celou dobu splácení klient za úvěr od Air bank zaplatí celkově 133 988 Kč. I u této varianty na 96 měsíců platí, že za včasné splácení dostane klient poslední splátky zpět. RPSN je u této varianty půjčky od Air bank taktéž 10,37%.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Můžu do žádosti uvést více příjmů? Určitě, uveďte všechny Vaše příjmy. Zpravidla platí, čím více informací o Vás máme, tím lépe jsme schopni odhadnout Vaši schopnost splácet a tím máte větší šanci úvěr získat.
 2. Jak staré potvrzení o příjmu akceptujete? Maximálně 30 dní.
 3. Pokud mi vyjde den splátky na víkend nebo svátek, strháváte peníze až následující pracovní den? Ne, inkasní platba se provádí i v nepracovní dny.
 4. Pokud mám peníze na splátku na jiném účtu v Air bank, než který jsem určil ke splácení, je to problém? Ano, je nutné, aby jste měl peníze na účtu, který jste si určil ke splácení půjčky, jinak se splátka neprovede.

Výhody půjčky

 • úroková sazba od 9,9% p.a.
 • zdarma vyřízení půjčky
 • zdarma vedení účtu
 • zdarma převedení půjčky od jiného poskytovatele
 • mimořádná splátka bez sankčních poplatků
 • ovládání půjčky snadno přes online administraci

Nevýhody půjčky

 • krátká historie banky
 • možná změna podmínek v budoucnu u nově nabízených produktů

O společnosti

Air bank je jednou z nových inovativních bank, které vstoupili v nedávné době na náš trh. Speciálně Air bank vznikla v roce 2011 a ihned začala své zákazníky oslovovat cílenou a efektivní reklamou. Banka patří pod silnou finanční skupinu PPF, která ji v začátku poskytla know-how a potřebný kapitál. Air bank se snaží profilovat jako štíhlá efektivní a inspirativní banka, která poskytuje výhodné produkty za minimální náklady. Low-costová banka nabízí opravdu celou řadu služeb za minimální náklady a navíc spořicí produkty této společnost nabízejí nadprůměrné výnosy.

Kontakty

 • Air Bank a. s.
 • Hráského 2231/25
 • 148 00 Praha 11-Chodov
 • Telefon: +420 840 30 30 30
 • E-mail: info@airbank.cz
 • Po – Pá: 09:00 – 17:00
Zjistit více
Airbank půjčka
3.4 (68%) 10

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

19 zkušeností s Airbank půjčka

 1. Zuzana napsal:

  Nevadilo mi, ze mi banka zamitla pujcku, stava sa. Vsetko bolo v poriadku, este mi volali, bohuzel mi to nepreslo a castku o kt. som ziadala mi neposkytnu. No hned na to mi ale zdelili informaciu, ze maju pre mna ponuku na nizsiu sumu, ak mam zajem. Suhlasila som, dohodli sme sa na druhy den aby som cakala na telefonat a vsekto spolu nastavime v IB, splatky a pod. Cakala som ako blazon a nic, telefon mi nikdo nebere, na mail uz viac neodpisuju, v banke mi nevedia nic povedat. Jedine co som chcela, aby mi aspon dali vedet co se deje , dovod, preco sa neozvali alebo ak nakoniec zamitli sumu, kt mi sami ponukli ale proste nieco , aby clovek vedel na com je …. nakonec vyuzijem služby inej banky

 2. Eda napsal:

  Airbank je divna banka. Postupne mi pujcili 100T pak 30T pak 250T a pak 74T, i kdyz jsem jeste nemel predoslou pujcku splacenou, pak jsem jeste zadal 180T,a le tu mi zamitli. To beru. Jenze v prubehu par mesicu jsem vsechny pujcky splatil. A cca po roce jsem zase zadal o pujcku a div se svete pujcku mi zamitli. A to nemam nic a nikde pujcene.

 3. Jirka napsal:

  Dobrý den. Musím se přidat ke spokojeným. U banky jsem již 4 roky, před tím jsme byli u ČS a tolik zbytečných poplatků x 4 roky to už je pěkná pálka. Air bank je rychlý jak v platbách odešlých tak přijatých a jediný poplatek co jsem kdy platil bylo 6kč za mnou nastavené SMS o došlých platbách. Včera požádáno o půjčku večer, dnes v 10.22 na účtě. Příjem mám +-35tisíc a nebyl žádný problém. Oproti spořitelně se to nedá srovnat. Půjčka z důvodu nutnosti platit sociální lůžko pro maminku, poděkuji státu za to jak se stará o nemohoucí a že nemá lůžka. 7tisíc bych dát na doplatek nemohl, bohužel nekrademe.

 4. Tonda Řehák napsal:

  Neférový přístup. Mám pravidelný příjem 23 000.Žádost o úvěr mi byla schválena. Smlouvu jsem podepsal přes sms. Na peníze čekal 4 dny. Když jsem volal na infolinku bylo mi sděleno,že je vše bez problémů a že zadají žádost o urgenci aby mi co nejdříve finance převedli. Následující den volali a ptali se na co že úvěr chci. Sdělil jsem že na nákup vozidla. Na to mi odpověděli,že mi dají vědět do jednoho dne.Pak bez udání důvodu smlouvu zamítli nebo spíše zrušili protože už byla podepsána. Na infolince mi nedokázali říci proč. Nemám závazky ani jinde nedlužím.Jde o nekorektní, neférovou banku. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!

 5. Petr Janecek napsal:

  S AirBank mam velmi špatné zkušenosti,pujcku schvalili,podepsal jsem ji SMS kodem,utratil sve penize na ucte na vyhodny nakup,s tim,ze nacerpam pujcku a misto toho mi za 3 dny smlouvu o pujcce bez oduvodneni zrusili.Nemam ani pujcku,ani penize. Dik AirBank. Hledam jinou banku.

 6. Pepa napsal:

  Nevím, moc nevěřím tomu, že Vám nechtějí půjčit bez dalších závazků a s takovými příjmy.
  V pátek jsem žádal o půjčku 200000kč, je mi teprve 22let, pracuji teprve 1rok můj doložený příjem je jen 15tis měs.(dostávám ale víc, diety atd..) Další závazky nemám, nikoho neživím a půjčku jsem bez problémů dostal. A to nejsem ani klientem AirBanky. Žádost jsem vyplnil doma přes internet, potom jel doložit doklady na pobočku banky a 200000kč jsem měl za moment na účtu.
  Sice tam mám největší možný úrok 9.9%, ale i tak to je mnohem lepší jak např. ČS co má 15%…..

 7. Chose napsal:

  Dobrý den, s příjmem 25000 čistého a vyživovací poviností a bez účtu v jejich bance jsem dostal 450 000, učet jsem zakládal 10 minut před žádostí o úvěr, nikde nic nedlužím

 8. Anonym napsal:

  S AirBank mám velmi dobrou rychlou a transparentní zkušenost. Zažádala jsem si, vše požadované odložila a bleskurychle jsem měla 180 000 na účtu. Děkuji

 9. Karin napsal:

  Mám rovněž špatnou zkušenost s airbank. Chtěla jsem si půjčit 230000,- ale příjem 45.000,- měsíčně je zřejmě málo. Žádné další půjčky nemám, vyživovací povinnosti taky ne, takže jejich počínání nechápu. Nejdřív mi půjčku předběžně schválili, vyzvali mě k doložení výpisů z účtu, potvrzení o výši příjmu…a než jsem to stačila doložit, napsali mail, že mi půjčku zamítli. Zajímalo by mě proč.

 10. Karolina napsal:

  Zdravim vsechni! Tato volovina je odpoved banky, kterou mam mit rada???…

  “Dobrý den,

  Vaši žádost o půjčku jsme znovu důkladně posoudili, bohužel výsledek zůstal stejný jako u Vaší předchozí žádosti. Ať jsme počítali, jak jsme počítali, vyšlo nám, že Vám nyní půjčit nemůžeme.

  Váš typ příjmu je v pořádku. Peníze půjčujeme i klientům, kteří mají invalidní důchod jako svůj hlavní příjem.

  Z jakého konkrétního důvodu jsme se tak rozhodli a kdy Vám můžeme eventuelně vyhovět, nemůžeme říct. Je to z toho důvodu, že se jedná o naše vnitřní procesy schvalování.

  Kdyby se tyto informace dostaly mezi širokou veřejnost, mohli by je lidé zneužít, aby získali třeba vyšší půjčku. Pak bychom už nepůjčovali zodpovědně a to si v žádném případě nepřejeme.

  V každém případě našim klientům, kteří svůj běžný účet využívají aktivně, můžeme půjčku nabídnout přímo v jejich internetovém bankovnictví. Záleží tedy na Vás. O půjčku můžete znovu kdykoliv požádat. Je však lepší to udělat ve chvíli, kdy se u Vás cokoliv změní, jinak by výsledek žádosti mohl být stejný.

  Věřím, že se Vám tyto informace můžou do budoucna hodit.

  Jestli Vás bude cokoli zajímat, můžete nám samozřejmě zavolat na 840 30 30 30 denně od 7:00 do 22:00 hodin nebo poslat e-mail na info@airbank.cz.

  Přeji Vám pěkný víkend

  Jan Svoboda / Správa klientských účtů
  Air Bank a.s. / člen skupiny PPF”

 11. pavlina napsal:

  air bank uz nikdy.Na infolince nic nevi,na zakaznickem centru nic nevi a na pobocce mi bylo sdeleno,ze je jen sekretarka!!!! s prijmem 35000 jsem zadala blbych 150000 a pripadala jsem si jako chudak.radeji jsem sla k ceske sporitelne

 12. Roman Šrámek napsal:

  Naprosto bezproblémová a férová banka. Jako OSVČ jsem bez problémů získal přes 250k s urokem 8,9%…tady to snad komentují pracovníci rajfky..

 13. Josef napsal:

  Airbank-uver= hruza.Mam na ucte 50tis ucet u Airbank nikde nic nedluzim a
  zadal jsem 2x o 290tis a nedostal a nemluve o tom, ze porad se to schvalovalo dlouho a nikdo pak nedal ani vedet, takze si clovek pripada,jako vúl.plus ten urok 6.9%myslim moc lidi nedostane.
  Airbank proste spatna banka a pristup nemaji moc kvalitni.
  Budu ucet rusit.

 14. Tomas napsal:

  Úplně stejný problém jako pán nahoře, posílám tam na účet už 16 měsíců min.36000kc měsíčně a když sem je požadoval o půjčku trapných 100 000kc, tak mi půjčku neposkytli, s důvodem neznámým. Paní mi do telefonu řekla ať to zkouším dál, že to někdy schválí někdy ne.
  Podotýkám nikdy jsem neměl žádnou půjčku ani nic podobného a za účet jsem platil 100kc měsíčně .
  U raiffeisen bank žádný problém, dokonce mi nabídli i víc, takže pokud chcete banku, která vám v případě potřeby nasere do ruk, air bank je ta nejlepší volba.

  • Ray napsal:

   Vždyť na to je jednoduché vysvětlení. Vy byste totiž byl klient, který svoje závazky dokáže splnit, nemáte jinde dluhy, pravděpodobně byste platil včas, takže šance na získání smluvní pokuty je minimální. Jak myslíte, že “celobezpoplatková” air bank generuje část svých zisků, když je nezískává na poplatcích? Někde je vygenerovat musí 😉

 15. Jan Nesvatba napsal:

  S půjčkou u Airbank je to stejné jako s celou “bankou”.
  Pracovníci Airbank plní věci dle příručky,pokud chcete vědět něco navíc,nevědí si rady.
  Půjčku mi nedali. Příjem mám 2* vyšší než je průměr v ČR,nikde nic nedlužím,nebyli mi schopni říci důvod proč.
  U MBank bez problémů a ještě mají lepší služby a nabídky spoření. Airbank mě velice sklamala přístupem. Získat lidi a pak na ně kálet…

 16. Franta Kalivoda napsal:

  S airbank mám velmi dobré zkušenosti, mám u nich i běžný účet, když mi v rozhraní nabídli možnost využít půjčku 100 tisíc Kč, využil jsem ji na zařízení nového bytu. Velmi děkuji za rychlé jednání a velmi dobrý přístup.

  • Jirka napsal:

   Dobrý den. S Air bankou mám jenom dobré zkušenosti, jsem u ní cca 4 roky a jediný poplatek bylo 6 korun za mnou povolené SMS o příchozích platbách jak jsem chtěl. Mám plat nad průměrem a půjčka byla včera podaná, dnes dodáno na účet. Úhrada jde na sociální lůžko, za zadlužení se mohu poděkovat státu jak se hezky stará o nemohoucí lidi a důchod na lůžko nestačil. Bohužel, někdy se to jinak než touto cestou nedá, nekladli jsme po revoluci a tak máme to co máme, nepočítali jsme že jednou budeme platit za důstojné umírání takové pálky ale to nikdo. Kdo nezná neuvěří kdo zná ví o čem mluvím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

 pujcko-ninjapujcka